FORUM<3

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

PLAYYY<3

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Urmatorul
AutorMesaj
Thea.
Admin

Data de inscriere : 26/09/2012

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 11:39 am

*ii auzi raspunsul, insa nu o facea sa se simta mai bine deloc; de data aceasta insa nu-i mai raspunse, stiind ca oricat de mult ar incerca sa intoarca situatia, el va spune orice doar ca ea sa para vinovata, chiar daca acum totul fusese doar o intamplare; ofta si se intinse incet, in asa fel incat ajunse pana la chipul lui si incepu un sarut incet, dar pasional*
- Ramai cu mine in noaptea asta?
*il intreba ea imediat dupa, aproape soptit, privindu-l fix in ochi, fara sa se departeze prea mult de el*

Come feed the rain, 'cause I'm thirsty for your love dancing underneath the skies of lust
Yeah, feed the rain, 'cause without your love my life ain't nothing but this carnival of rust...

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 11:46 am

*a fost luat prin surprindere de latura aceea dulce a lui Pam pe care o afisase acum si chiar ii placea aceasta latura.i-a raspuns la sarutul pe care il incepuse si atunci cand l-a intrebat daca ramanea cu ea,el a privit-o in ochi.*
-Daca vrei asta eu pot sa raman.
*i-a zis el privindu-i buzele dupa care le-a mai sarutat inca odata intr-un mod lent si pasional.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 11:49 am

*nu-i mai spuse nimic atunci cand ii raspunse, ci doar ii continua acel sarut tandru pe care el il incepuse; incepu sa mearga incet cu spatele spre pat, fara sa se grabeasca, dandu-i usor de pe umeri acel sacou al costumului pe care il purta, urmand ca apoi sa-i desfaca incet nasturii de la camasa neagra care inca o enerva ca-i venea atat de bine=)); iar cand ajunse sa stea pe pat, il lasa pe moment pe el deasupra ei, continuand sa-i raspunda la acel sarut*

Come feed the rain, 'cause I'm thirsty for your love dancing underneath the skies of lust
Yeah, feed the rain, 'cause without your love my life ain't nothing but this carnival of rust...

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 12:25 pm

*nu trebuia sa fie geniu ca sa-si dea seama ca ea isi dorea sa ajunga iar in acelasi stadiu in care mai fusesera odata.s-a deplasat usor in fata spre pat in timp ce mentinea acel sarut cu ea,apoi a simtit cum ea i-a dat jos sacoul si i-a desfacut camasa.si-a dezbracat de unul singur camasa dezvaluindu-si pieptul bine facut si lucrat intens la sala.au ajuns intr-un final in pat si a ramas el deasupra.si-a introdus mana pe sub camasa ei de noapte si i-a ridicat-o usor deasupra coapselor in timp ce continua sarutul.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 12:31 pm

*isi infasura usor picioarele in jurul taliei lui, permitandu-i astfel mai mult acces asupra trupului ei si il lasa sa preia "comanda", lasandu-l sa o dezmierde cu toate acele atingeri si saruturi care urmara; si vreme de cateva minute lungi au tinut-o tot asa, iar mai tarziu, cand in sfarsit terminasera actul in sine, dupa ce el se aseza pe pat, ea se apropie usor de el si se ghemui usor la pieptul lui; isi lasa usor privirea spre pieptul lui, incepand sa trasese usor cu degetele conturul patratelor lui*
- Te-ai gandit vreodata dupa ce ai aflat ca eu sunt mama lui Alex la faptul ca ai putea sa fi chiar tatal lui adevarat?
*il intreba ea brusc, ridicandu-si usor capul spre el, privindu-l usor cam serioasa in ochi, desi chipul ei pastra o anume blandete*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 12:37 pm

*ea se ghemuise la pieptul sau dupa ce se terminase totul si simtea ca isi plimba degetul peste abdomenul sau dupa care a auzit afirmatia ei.era foarte confuz cand a auzit ceea ce spusese ea.stia si el foarte bine ca nu avea cum sa fie el tatal acelui copil pentru ca el il adoptase*
-Eu l-am adoptat,Pam.Nu sunt tatal lui natural,dar totusi sunt singurul lui tata asa ca asta ma face tatal lui adevarat.Desi pot sa pun pariu ca tatal lui adevarat nu stie ca are u fiu,nu-i asa?
*a intrebat el uitandu-se la Pam*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 12:44 pm

*dupa ce ii auzi raspunsul, isi lasa din nou usor capul pe pieptul lui, continuand sa se joace pe patratele lui*
- Eu am avut o mica aventura intr-un bar inainte cu 9 luni cu un necunoscut intr-o baie a barului unde ma aflam... Si eram atat de beata incat nu-mi amintesc exact cine era. Si implicata intr-o relatie nu eram, ci tocmai incheiasem una cu vreo luna inainte... Asa ca nu, acel barbat habar nu are macar ca are un fiu.
*ii raspunse ea, ridicandu-si usor privirea intr-un final spre el*
- Asa ca daca acum 3 ani si ceva, aproape 4, te aflai prin New York, intr-un bar... exista sansa sa fii tatal lui...
*isi completa vorbele, un mic zambet aparandu-i pe buze*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 12:51 pm

*a ascultat-o si a auzit ceea ce avea ea de zis.da era in New York pe vremea aia pentru ca era inca in relatii cat de cat cordiale cu familia sa.a inghitit in sec atunci cand i-a zis era posibil ca acel copil pe care el il adoptase era defapt al lui.fusese mort de beat in acea noapte pentru ca el literalmente nu-si mai amintea nimic.*
-Am fost intr-un bar intr-o noapte si stiu ca am baut dar nu-mi amintesc nimic de tine si de aventura noastra din baie.Si imi aduc aminte perfect de ce eram beat in seara aia.Pentru ca plecasem de la una dintre petrecerile parintilor mei unde planuiau sa-mi gaseasca o partenera pe masura.
*a zis el fara sa uite motiv pentru care se imbatase,dar o facuse in asa hal incat nu putea sa-si aduca aminte ce anume facuse intre timp.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 12:57 pm

- New York-ul e mare, Eric... Poate ca am fost in baruri diferite sau in zile diferite...
*ii raspunse, apoi se ridica usor, in asa fel incat sa vina deasupra lui, lasandu-si in scurt timp palmele pe pieptul lui*
- Si sunt sigura ca daca parintii tai ti-ar cauta si acum o sotie, nu cred ca ar gasi o femeie mai potrivita decat mine. Insa, eu nu am de gand sa fiu cu tine mai mult decat pentru o aventura de-o noapte... desi asta e ultima noapte in care m-ai avut, partenere...
*ii raspunse ea, apoi se apleca usor si incepu un alt sarut*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Lun Oct 01, 2012 9:39 am

*nu ii venea sa creada ca tocmai ii spusese asta.*
-Si de ce crezi ca ai fi potrivita pentru mine?Provii dintr-o familie din aia de vita nobila cum o fac eu?Parintii mei au avut multe pretentii atunci cand mi-au cautat acea mult dorita sotie,dar din pacate pentru ei nu am fost interesat niciodata de casatorii si de alte povesti de genul asta.
*a comentat el aratandu-i astfel ca nu conta pentru el faptul ca ea ii spusese ca avea sa fie doar aventura,ci dimpotriva era chiar multumit de asta.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Lun Oct 01, 2012 9:44 am

*se opri chiar inainte sa-l sarute, auzindu-i vorbele, iar dupa ce el termina de vorbit, se ridica usor, ramanand insa deasupra lui*
- Poate ca prin venele mele nu curge sange albastru cum se pare ca se intampla in cazul tau, insa te asigur ca provin dintr-o familie destul de instarita, in ciuda faptului ca am lucrat ca dansatoare. Si consider ca sunt potrivita pentru tine, deoarece sunt sigura ca nu ai mai aratat unele laturi de-ale tale pe care le-am vazut altor femei... si in plus, ma placi. Altfel, nu m-ai fi avut pana acum de doua ori intr-o perioada atat de... scurta...
*ii raspunse ea, ridicand usor din umeri*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Lun Oct 01, 2012 9:49 am

*nu nega ca o placea dar ea de unde stia ca nu o placea mai mult decat din punct de vedere fizic?*
-Asa deci?Crezi ca eu te plac?Pai,ai dreptate.Te plac,cel putin din punct de vedere fizic te plac foarte mult.Esti blonda,destul de inalta,cu o fata de papusa barbie,buze senzuale si corp de supermodel.Sa mai continui?
*a intrebat el in timp ce o analiza in detaliu pe masura ce o descria in cateva cuvinte.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Lun Oct 01, 2012 9:52 am

*se incrunta usor atunci cand il auzi, insa nu se dadu atat de usor batuta*
- Minti. Nu ma placi doar din punct de vedere fizic, ci si din punct de vedere moral. Ce alta explicatie ai avea pentru faptul ca te-ai tinut dupa mine atat de mult timp? Si nu ai decat sa ma contrazici cat vrei, insa sti la fel de bine ca mine cum este de fapt realitatea...
*ii raspunse ea, apoi se dadu jos de pe el, ajungand din nou pe partea ei de pat; se intoarse cu spatele la el, vrand sa-i dea de inteles ca nu vrea sa mai continue acea discutie, ba chiar ca vrea sa doarma*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Lun Oct 01, 2012 9:56 am

-Nu ma interesezi din punct de vedere emotional,Pam.Ma tin dupa tine pentru ca te consider interesanta da asta nu inseamna automat ca te iubesc.Nu cred ca exista asa ceva.Iubirea e pentru fraieri.
* a adaugat el intr-un final dupa ce a a vazut ca ea s-a intors cu spatele la el asa ca el si-a fixat privirea in tavan.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Lun Oct 01, 2012 10:00 am

- Cine a spus ca trebuie sa ma iubesti, Eric?
*il intreba ea brusc, ramanand in aceaiasi pozitie*
- Intre a placea si a iubi exista o diferenta de la cer la pamant... Insa, daca e sa ma intrebi pe mine, am cam aceeasi parere despre iubire...
*ii raspunse, intorcandu-se usor cu fata la el; se ghemui in scurt timp din nou la pieptul lui, ridicandu-si usor capul spre el*
- Revenind la subiectul de mai devreme... ce se va intampla daca Alex ar fi fiul tau cu adevarat? Vreau sa spun... ce se va intampla cu noi? Pana la urma va trebui sa-i fim alaturi si sa-l crestem ca niste parinti normali... chiar daca noi nu vom forma un cuplu.

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Lun Oct 01, 2012 10:05 am

*revenise din nou la subiectul ca fiul lui adoptat era chiar cel natural.*
-Nu stiu care ar fi sansele sa-mi adopt propriul copil,dar banuiesc ca,in cazul in care se adevereste partea asta inseamna ca putem sa-l crestem foarte bine cum o fac si altii.Sunt foarte multe cupluri divortate care isi cresc copii impreuna nu inteleg de ce nu am putea sa facem si noi asta.
*i-a spus el foarte simplu stiind ca exista o cale de mijloc daca mergea la altii mergea si la ei nu?*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Lun Oct 01, 2012 10:13 am

- Sti... asta nu e tocmai viziunea pe care o aveam eu de cand eram mica despre cum o sa fie familia mea.
*ii raspunse ea, apoi reveni pe partea ei de pat, fiind acum la acelasi nivel cu el*
- Parintii mei au murit inca de cand eram doar o fetita si stiu ce inseamna sa cresti fara ei. Iar eu cu siguranta nu mi-am dorit ca, copilul meu sa aiba parte de aceiasi soarta... Asa ca daca e sa ma intrebi pe mine, acele cupluri divortate te asigur ca nu sunt deloc ca niste parinti adevarati, ci doar incearca sa pretinda ca fac asta...
*ii spuse, insa stia ca-l cam bagase in ceata si nu-i spunea clar ce isi dorea ea cu adevarat*
- Ce imi doresc eu pentru copilul meu e sa aiba parte de o familie adevarata. Iar asta inseamna ca eu si tu sa formam un cuplu care sa se iubeasca macar putin si care poate intr-un anumit moment din viata sa fie casatorit. Insa asta era doar visul meu, nu inseamna neaparat ca se va indeplini asta acum, in circumstantele in care ne aflam..
*ii zise si se intoarse usor pe spate, fiind ea de data aceasta cea care privea tavanul*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Lun Oct 01, 2012 10:21 am

*fixa tavanul in timp ce o asculta si se mira nevoie mare cand auzea asemenea lucruri din gura ei.si-a intors capul in directia ei dupa care s-a ridicat de pe perna si s-a sprijinit in coate privindu-o pe fata.*
-Nu ziceai tu acum cateva secunde ca ai aceeasi parere ca si mine despre iubire?Dintr-odata iubirea e frumoasa?Ce repede iti schimbi parerea.Si nu imi place casatoria apropo.E o forma de sclavie asupra barbatului.Asta e parerea mea.
*i-a zis el in timp ce o privea pe Pam fiind convins ca parerile lui nu aveau sa ii convina fetei pentru ca ei aveau concepte total diferite in ceea ce privea viata.

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Lun Oct 01, 2012 10:26 am

*isi intoarse usor capul spre el, privindu-l incruntata*
- Parerea aia se aplica in general, Eric. Cand vine vorba de un copil, crede-ma ca as fi in stare sa-mi schimb acest principiu doar pentru ca sa-i ofer tot ce mie poate mi-a lipsit. Si poate ca tie ti se pare ca e o forma de sclavie, insa atunci cand o iubesti pe femeia de langa tine, crede-ma ca nu-ti mai trebuie o alta...
*ii raspunse ea cam vehementa, insa apoi isi lua privirea de la el*
- Insa, de ce imi mai bat eu capul cu tine...? Tu oricum nu o sa-ti schimbi niciodata opinia personala, nici macar daca ti-as spune ca te plac.
*ii zise ea brusc, insa apoi isi intoarse iar capul spre el*
- Pentru ca da, spre deosebire de tine, eu accept asta... Si probabil ca am facut cea mai mare greseala ca ti-am spus asta...

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Lun Oct 01, 2012 10:32 am

*de cand astepta el sa ii zica odata aceste cuvinte.fusese destul de plina de spirit de observatie incat sa-si dea seama ca si el o placea dar el ura sa recunoasca primul.da lui ii placuse de la bun inceput de ea,pentru ca nu obisnuia sa se culce cu aceeasi persoana de mai multe ori,dar ea era speciala pentru el.*
-Defapt a fost cel mai bun lucru pe care l-ai facut pentru ca ai recunoscut prima.Eu nu as fi recunoscut primul nici intr-o 1000 de ani,asa ca ma bucur ca am reusit sa te fac sa vezi ca nu esti asa de dura si de imuna la farmecul meu personal.Si tu stii deja ca eu nu faceau drumuri prin locurile unde te aflai degeaba,dar nu aveam sa iti confirm cu adevarat ce se intampla.
*i-a zis el intr-un final dupa care si-a arcuit buzele intr-un zambet larg.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Lun Oct 01, 2012 10:35 am

*se incrunta usor cand il auzi, iar pe langa aceasta expresie, se mai putea citi o oarecare suparare pe chipul ei*
- Esti absolut incredibil!
*ii raspunse ea, insa nu intr-un mod de entuziasm, impingandu-l usor cu o mana; se intoarse apoi cu spatele la el, ridicandu-se, vrand sa se imbrace la loc cu camasuta ei de noapte, asa ca atunci cand o gasi, se imbraca cu ea, mergand apoi sa stinga lumina; se intoarse langa el in pat, insa statea din nou cu spatele la el, vrand sa-l ignore*
- Noapte buna!

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Lun Oct 01, 2012 10:39 am

*el a inceput sa rada dupa ce a auzit ceea ce i-a spus ea,si o urmari cu privirea in timp ce se imbraca si a stins lumina auzind acel noapte buna din partea ei.*
-Noapte buna,iubire!
*a zis el incercand sa o necajeasca putin dupa care si-a cautat si el pe intuneric hainele de schimb.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Lun Oct 01, 2012 10:42 am

*se incrunta din nou si asta pentru ca acum era sigura ca avea sa faca noapte alba daca el o mai tinea mult asa; asa ca in scurt timp lua perna lui si o arunca spre el, nimerindu-l, chiar daca era destul de slaba lumina in camera datorita becurilor de afara*
- Nu sunt iubirea ta!
*ii raspunse ea pe un ton cam revoltat, desi vocea ei era inceata*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Lun Oct 01, 2012 10:44 am

*desigur ca el s-a amuzat si de data aceasta pentru ca aruncase cu perna lui in el.*
-Bineneteles ca esti iubirea mea,nu ai zis tu mai devreme ca iti place sa fii iubita?
*a intrebat el fiind inca amuzat de toata supararea ei dupa care a luat perna si s-a intins in pat punandu-o in locul unde statuse initial si si-a intins capul pe ea.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Lun Oct 01, 2012 10:47 am

- Vezi, Eric? Tocmai de asta am preferat mai bine sa tac.
*ii raspunse ea, apoi isi puse la loc capul pe perna, incercand sa-l ignore si sa adoarma*

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   

Sus In jos

PLAYYY<3
Sus 
Pagina 5 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: RPG :: PLAY-
Mergi direct la: