FORUM<3

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

PLAYYY<3

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Urmatorul
AutorMesaj
Oana

Data de inscriere : 26/09/2012

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Joi Sept 27, 2012 10:30 am

-Ai dreptate nu imi pasa dar totusi ai fost asa de directa si mi-ai zis ca nu sunt genul tau.Dar ce preferi tu un Brad Pitt?Sa stii ca sunt al naibii de aproape de unul.
* a zis el in timp ce se uita la Pam si gandindu-se de ce nu ar fi vrut sa faca ea parte din viata copilului.credea ca orice mama ar fi vrut sa faca parte din viata copilului sau,doar ca ea nu isi dorea.putea sa o oblige sa faca asta?desigur ca nu.*
-Daca vrei sa vezi copilul vreodata stii unde il gasesti.

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Joi Sept 27, 2012 10:39 am

- De ce incerci sa ma convingi pe mine atat de mult ca esti atat de bun?
*il intreba ea direct, privindu-l cu spranceana inca ridicata*
- Si nu vreau sa-l vad. E de ajuns ca i-am stricat viata intr-o perioada atat de scurta... Nu vreau sa-l distrug definitiv, chiar si prin simpla mea prezenta in preajma lui...
*ii raspunse, privindu-l in continuare, simtindu-se in vocea ei o urma de vinovatie*

Come feed the rain, 'cause I'm thirsty for your love dancing underneath the skies of lust
Yeah, feed the rain, 'cause without your love my life ain't nothing but this carnival of rust...

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Joi Sept 27, 2012 10:49 am

*el chiar nu intelegea cum puteau sa renunte asa de usor la copil,dar pana la urma era decizia ei si el nu putea sa o determine sa accepte copilul din moment ce renuntase la el de la bun inceput.*
-Ai facut o greseala.Nu a fost vina ta.Eu am fost furios pentru ca acel copil e viata mea.
*i-a zis el uitandu-se in ochii ei.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Joi Sept 27, 2012 11:27 am

- Din cauza greselii mele, Alex putea sa-si piarda viata, Eric. Cum poti sa treci atat de usor peste asta?
*il intreba ea, privindu-l incruntata in ochi, neputand sa-l inteleaga*

Come feed the rain, 'cause I'm thirsty for your love dancing underneath the skies of lust
Yeah, feed the rain, 'cause without your love my life ain't nothing but this carnival of rust...

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Joi Sept 27, 2012 11:31 am

*si-a dat inca odata ochii peste cap dupa care a decis ca era timpul sa o lase singura sa se gandeasca la ceea ce ii zisese acum*
-Cred ca vrei sa fii lasata singura pentru ca se pare ca acum esti inca ametita bine dupa anestezie.Iti zic eu.

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Joi Sept 27, 2012 11:33 am

*auzindu-i vorbele, pufni usor*
- Tare inteligenta replica, Eric! N-am ce spune...!
*ii raspunse ea cam acida*
- Si daca tot vrei sa pleci, de ce nu pleci odata si ma lasi in pace? Ai prins dor de mine atat de mult incat sa stai acum non-stop langa mine?
*il intreba ea destul de indrazneata, privindu-l inca incruntata*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Joi Sept 27, 2012 12:14 pm

*a pufnit usor si s-a indreptat spre iesire si a plecat pentru ca oricum Pam nu il mai vroia acolo.*

*a ajuns la club in mijlocul zilei pentru ca trebuia sa se faca aprovizionarea si sa-si umple stocul.stia ca fetele nu trebuiau sa fie acolo,dar totusi Pam era acolo si ce sa vezi dansa la bara.*
-Mai sa fie avem timp sa frecam bara dar nu avem timp sa trecem doua secunde pe la copil.
*i-a zis el dorind sa fie rautacios.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Joi Sept 27, 2012 12:18 pm

*dupa ce isi mai reveni, Pam decise ca ar fi cazul sa se intoarca inapoi la munca; asa ca inainte de acea seara hotori sa mai exerseze putin, motiv pentru care se afla acum la club; cand insa il auzi pe Eric, era cat pe ce sa cada, insa reusi sa se tina de acea bara; se lasa usor in jos, privindu-l serioasa*
- Zii mersi ca nu frec altceva!
*ii raspunse ea la fel de sarcastica, la fel cum era el*
- Si parca am zis de n ori pana acum ca nu este copilul meu. Asa ca inceataza sa mai fi atat de suparat pe tema asta daca vrei ca in seara asta sa ai destul de mult profit de pe urma mea.

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Sept 28, 2012 8:28 am

-Scumpo,tu poti sa freci orice vrei tu nu esti nevasta mea ca sa ma deranjeze pe mine ceva.
* i-a zis el cu un glas rautacios ca sa-i arate ca si el avea *
-Si nu sunt suparat in legatura cu tema asta dar puteai sa vii si tu sa il mai vizitezi.Nu trebuia sa vii neaparat in calitate de mama a sa.Oricum nu stie cine esti.

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Sept 28, 2012 8:32 am

*isi dadu ochii peste cap atunci cand ii auzi replica, insa dupa ce-i auzi si restul raspunsului, se incrunta usor*
- Sa vin sa-l vizitez? Pentru ce? Nu sunt bona, sotia sau iubita ta ca sa-mi pese de el.
*ii raspunse parca mult prea dura si insensibila, desi nu era deloc asa, insa de-abia dupa ce termina sa-i spuna acele cuvinte isi daduse seama ca ii raspunse asa acid mai mult din cauza schimburilor lor de replici*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Sept 28, 2012 8:38 am

*auzind cuvintele ei nu i-a venit sa creada ca putea sa fie atat de rea cu propriul ei copil.*
-Wow,stii ca vorbesti de propriul tau copil nu?Cel pe care l-ai facut cu barbatul "minune" cu care te-ai intalnit acum vreo 3 ani.N-as fi zis ca poti fi chiar atat de rea,dar cum se zice cine se asemana se aduna.
*a zis el referindu-se la el desigur pentru ca si el era o persoana foarte rece si probabil ca nu ar fi adoptat niciun copil daca nu avea obsesia ca trebuia sa aiba un copil care sa-l mosteneasca odata.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Sept 28, 2012 8:45 am

*se dadu usor jos de pe scena, ajungand in fata lui; chipul ei era aproape impenetrabil, asa ca de-abia puteai citi ceva din expresia fetei sale*
- Chiar iti place sa auzi oamenii cum repeta ca papagalii, Eric? Nu este copilul meu! Ti-am mai spus-o si ti-o repet, pentru ca vad ca nu intelegi! Ma intreb daca vrei reusi vreodata... Si inceteaza sa-ti mai dai cu parerea despre mine din moment ce nici macar nu ma cunosti. Ah, dar stai, ma cunosti, insa doar fizic...
*ii raspuns ea, ridicand usor si rapid din spranceana, privindu-l fix in ochi*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Sept 28, 2012 8:54 am

* si-a arcuit o spranceana si a privit-o cu privirea sa aia mai perversa care impresiona pe toata lumea.*
-Stii ca nici nu cred ca vreau sa te cunosc mai mult decat atat.Imi ajunge destul ca te cunosc din punct de vedere fizic.De obicei nu ma complic sa cunosc pe nimic cu adevarat pentru ca ma intereseaza doar din punct de vedere fizic.
*i-a zis el stiind ca ii dadea putina satisfactie si o ocazie ca sa-i zica ca el era doar un afemeiat,dar merita din plin ca sa vada cum avea sa reactioneaza mai ales ca ea credea ca singurul lui interes era sa o cunoasca din punct de vedere fizic.*
*nu avea ea habar ca lui Eric ii placea sa se joace cu grav cu ea,dar in acelasi timp incepuse sa tina asa putin la ea,dar nu putea sa se grabeasca sa ajunga la concluzia ca o iubea,pentru ca se considera mult prea bun ca sa se indragosteasca si mult prea lipsit de scrupule ca sa o faca.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Sept 28, 2012 8:59 am

*pufni usor amuzata*
- Chiar credeai ca am de gand sa-ti ofer sansa sa ma cunosti cu adevarat, Eric? Asta pentru ca tot ai adus vorba... Ei bine, nu aveam de gand sa ajungem pana la asta, insa se pare ca unul dintre noi a vrut. Si chiar daca dupa toata chestia asta vrei mai vreodata sa faci asta, atunci iti spun de pe acum ca demisionez. Asa ca mult noroc in continuare cu clubul tau...!
*ii raspunse parca destul de napasatoare, insa era doar o aparenta de-a ei in acele clipe; trecu apoi pe langa el, mergand spre vestiar, vrand sa schimbe ca apoi sa plece*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Sept 28, 2012 9:04 am

*chiar daca ea tocmai il anuntase ca vrea sa demisioneze asta nu insemna ca el chiar avea sa-i accepte demisia,pentru ca ea ii cam aducea o groaza de incasari fiind atat de buna la dansatul la bara.era convins ca nu avea sa gaseasca una la fel de buna.*
-De ce crezi ca o sa-ti accept demisia draga?
* i-a zis el dupa care s-a deplasat pana la vestiar dupa ea.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Sept 28, 2012 9:09 am

*intra in vestiar, insa in scurt timp se trezi cu el in spatele ei; se intoarse usor cu fata la el, privindu-l serioasa fix in ochi*
- Stii... inainte sa intri peste cineva se bate la usa. Insa nu ma astept ca tu sa sti asta...
*ii raspunse pe acelasi ton ca si mai devreme, privindu-l la fel de serioasa*
- Si in plus, vei accepta demisia mea asta daca nu vrei sa te dau in judecata. Pot gasi destul de repede un motiv daca chiar vrei sa ajungem pana acolo... Insa vei face asta pentru ca niciunul dintre noi nu are de gand sa implice viata persoana cu cea de la serviciu. Sau cumva gresesc?
*il intreba, desi era mai mult o intrebare retorica*
- Acum, vrei te rog sa pleci? Pentru ca eu chiar am nevoie de spatiu in clipa asta, iar tu mi-l invadezi prea tare.

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Sept 28, 2012 9:16 am

*era amuzat de faptul ca ea era dispus sa il dea in judecata pentru un rahat,dar totusi era amuzant chiar ii venea sa rada zgomotos.*
-Atunci banuiesc ca ne vedem acolo daca ai destul sange in tine incat sa ma plimbi prin salile de judecata,dar ideea e ca o sa ne irosim banii degeaba pe acolo.
*i-a zis el razand zgomotos auzind de ideea ei stralucita.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Sept 28, 2012 9:19 am

- Normal... deoarece nu ma vei lasa in pace nici atunci, nici dupa, nu-i asa?
*il intreba ea direct*
- Insa sti ceva, nu meriti efortul asta. Si in plus, fie ca accepti, fie ca nu, eu aici nu o sa mai lucrez, asa ca n-ai decat sa ma tii inchisa daca vrei, desi n-ai avea tu atat de mult curaj sa faci asta.
*ii raspunse ea, apoi se intoarse si merse spre locul unde isi lasase hainele*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Sept 28, 2012 9:30 am

*si-a arcuit buzele intr-un zambet larg si pervers pe chip observandu-se usor cat era de pervers era.*
-Vrei sa ma pui la incercare?
*a intrebat el in timp ce s-a pus in fata ei si a incercat sa o faca sa nu plece desi avea sa o ia pe sus daca avea sa protesteze oricum.

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Sept 28, 2012 9:37 am

*se incrunta, privindu-l fix in ochi; desi el zambea, ea continua sa-l priveasca fara nici un fel de expresie, decat poate mult prea serioasa*
- Ah, normal ca ai avea curajul asta. Daca stau bine sa ma gandesc, probabil ai fi capabil chiar si sa ma violezi daca ai vrea sa faci asta...
*in tonul ei se puteau citi destul de multe lucruri, insa in mod special o oarecare dezamagire; se intoarse si se indrepta spre singura canapea din incapere, iar acolo se intinse usor, asteptand ca el sa plece, desi era mai mult ca sigura ca avea sa ramana mult si bine acolo*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Sept 28, 2012 9:45 am

*s-a gandit putin la ceea ce zisese ea.nu credea totusi ca ar fi mers chiar atat de departe dar ar fi fost in stare sa o tina acolo numai ca ea sa ramana la el in club si sa nu migreze pe la altul cu care era el in competitie.*
-Hai ca stiu ca sunt rau din fire da nici chiar asa frate.Nu sunt violator chiar daca am fata.

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Sept 28, 2012 9:51 am

*nu-si intoarse capul spre el, tinandu-si acum ochii inchisi*
- Ma bucur ca recunosti macar atat...
*ii raspunse, chiar daca inca nu-si intoarse capul spre el*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Sept 28, 2012 9:55 am

-Normal ca recunosc.Crezi ca eu nu stiu ca arat ca un peste rus in treningul ala ridicol de care m-am descotorit deja si n-o sa ma mai vezi vreodata.
*i-a zis el foarte sincer vorbind extrem de detasat despre propria sa persoana de parca vorbea despre altu strain.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Sept 28, 2012 9:57 am

*isi intoarse privirea spre el intr-un final, privindu-l serioasa*
- Si de ce imi spui mie toate astea? De ce continui sa stai aici cu mine, in loc sa-ti vezi de problemele tale si sa ma lasi in pace?
*il intreba ea brusc, continuand sa-l priveasca, inca stand intinsa acolo, pe acea canapea*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Sept 28, 2012 9:58 am

-Pentru ca nu vreau sa-ti iei zborul si sa migrezi in alt club sa dansezi acolo si sa imi bag unghia in gat ca te-am lasat sa pleci din clubul meu.N-o sa mai gasesc una la fel de buna care sa danseze ca tine.
*i-a zis el la fel de sincer.*

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   

Sus In jos

PLAYYY<3
Sus 
Pagina 2 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: RPG :: PLAY-
Mergi direct la: