FORUM<3

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

PLAYYY<3

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Urmatorul
AutorMesaj
Oana

Data de inscriere : 26/09/2012

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 8:55 am

*nu,nu vroia sa faca pe mama cu copilul lui pentru ca asta insemna ca avea sa i-l ia.nu putea sa renunte la lumina ochilor sai pentru ca sa-l dea lui Pam.*
-Nu trebuie sa faci pe mama.Dar ar fi fost dragut daca sunai si tu macar odata sa intrebi.Dar fie.Lasand la o parte acest subiect,sa inteleg ca ai devenit mare femeie de afaceri si imi faci concurenta chipurile.

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 9:02 am

*isi dadu ochii peste cap, intorcandu-se din nou usor cu fata spre el*
- Nu e vina mea ca al tau club nu mai ofera ceva nou clientilor sai. Poate ca ar trebui sa mai iei cateva lectii de afaceri de la mine ca sa poti sa ti-i recapeti.
*ii raspunse ea, ridicand usor din umeri, un zambet mic aparandu-i pe buze; se ridica in scurt timp de pe scaun si se apropie usor de el*
- Si o sa fac pe mama, mutandu-ma cu tine. Insa doar atat si nimic mai mult, Eric.
*ii zise, incrucisandu-si usor bratele la piept in timp ce mergea spre el, oprindu-se la doar un pas de el, privirea ei devenind din nou serioasa*

Come feed the rain, 'cause I'm thirsty for your love dancing underneath the skies of lust
Yeah, feed the rain, 'cause without your love my life ain't nothing but this carnival of rust...

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 9:09 am

*si-a arcuit sprancenele auzind propunerea ei.*
-Hopa,ce-o sa zica viitorul tau sotior cand o sa auda ca te vei muta cu mine?Si in plus nu am nevoie de sfaturi de la tine legat de afaceri.Am invatat de unul singur sa le fac pe vremea cand eram inca alaturi de familia mea.
*i-a zis el stiind ca nu avea cum sa il invete ea afaceri cand el stia foarte bine sa le deruleze.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 9:13 am

- Ce usor de pacalit poti sa fi...
*ii raspunse ea, un zambet aparandu-i din nou pe buze*
- Nu urmeaza sa ma casatoresc cu nimeni, iar acel inel era doar un pretext ca sa stai departe de mine.
*ii explica, zambetul disparandu-i usor de pe buze*
- Si nu ai nevoie de ajutor? Esti absolut sigur de asta? Pentru ca mie asa mi se pare. Dar, poate ma insel eu...
*zise, ridicand usor din umeri*

Come feed the rain, 'cause I'm thirsty for your love dancing underneath the skies of lust
Yeah, feed the rain, 'cause without your love my life ain't nothing but this carnival of rust...

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 9:25 am

-Scumpo,*i-a zis el cu un glas ironic*,nu am nevoie de ajutorul tau in niciun caz.Am invatat demult sa fac afaceri cum iti ziceam.Inca de pe vremea cand locuiam in New York si ieseam la petreceri simandicoase.
*i-a raspuns el dezvaluindu-si o parte din trecutul sau dinainte sa vina in Vegas.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 9:28 am

- La fel de sigur pe sine ca intotdeauna...
*ii raspunse ea ironica, apoi se intoarse si merse din nou spre scaunul ei*
- Pentru ce ai venit aici, Eric?
*il intreba ea, schimbad brusc subiectul, fiind la fel de serioasa; se aseza in scurt timp pe scaun si ramase cu fata la el*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 9:34 am

*venise ca sa o vada binenteles.*
-Ca sa te vad sa vad cum anume ai evoluat si iti spun ca iti sta mult mai bine in costumul de femeie de afaceri decat in cel de dansatoare la bara.
*i-a zis foarte sincer.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 9:39 am

*chipul ei ramase la fel de serios pe parcusul vorbelor lui*
- Multumesc pentru vizita atunci, insa puteai sa faci asta in timpul zilei. Vezi tu, unii dintre noi chiar sunt ocupati seara.
*ii raspunse, referindu-se la intalnirile ei de afaceri, insa stia ca el avea sa inteleaga ceva pervers din tot ce ii raspunsese=))*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 9:46 am

*desigur ca el intelesese exact ceea ce vroia ea sa inteleaga.*
-Poti sa ai o intalnire de afaceri si cu mine.Iti propun o afacere ca sa nu zici ca am batut drumul degeaba.Vreau sa investesc in cazinoul tau si o sa pun o suma destul de importanta,asa ca o sa vreau macar un sfert din profit.
*i-a zis el natural plimbandu-se prin fata biroului sau.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 9:50 am

*auzindu-i vorbele, se incrunta usor; desigur ca i-ar fi fost de folos in acea clipa un investitor care sa-i ofere cat probabil avea sa-i ofere el, insa nu prea vroia sa-l aiba in preajma ei atat de mult*
- Nu, nu accept sa faci parte de investitorii mei, indiferent de ce fel de oferta imi faci.
*ii raspunse ea direct, apoi se ridica de pe scaun si se indrepta din nou spre geam, fiind la fel de serioasa*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 9:55 am

*si-a arcuit sprancenele auzind refuzul ei categoric.*
-Nu vrei sa ma pierzi ca si investitor.Am o suma importanta de oferit si cred ca ne-am intelege mai bine in afaceri decat o facem in viata privata.Sunt un partener foarte bun de afaceri,desi sunt un si mai bun partener de pat,dar se pare ca nu toata lumea e de acord cu asta.

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 9:59 am

*se incrunta si chiar incepu sa o enerveze acele vorbe ale lui, asa ca imediat ce el termina de vorbit, se intoarse si incepu sa mearga spre el*
- Vrei sa fii partenerul meu de afaceri? Foarte bine! Poti sa fi! Vrei sa ma ai? Atunci fa-ma a ta in clipa asta! Insa inceteaza sa te mai tii dupa mine dupa toate astea!
*ii raspunse, pe un ton usor mai ridicat, privindu-l inca incruntata, ajungand in scurt timp chiar in fata lui*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 10:09 am

-Ma simt tentat sa accept ambele oferte insa o sa o accept numai pe prima.
*i-a zis el incercand sa ii arate ca nu vroia doar pentru sex,ci dimpotriva vroia sa ii arate ca pe el il interesa cu adevarat sa faca afaceri cu ea dorind sa vada exact cum se descurca ea in acest domeniu desi avand in vedere situatia era convins ca se descurca foarte bine.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 10:17 am

*auzindu-i vorbele, isi dadu seama ca nu avea sa scape atat de usor de el, ba chiar avea sa fie mai rau decat era pana atunci*
- Atunci, relatia noastra se va rezuma doar la afaceri.
*ii raspunse ea serioasa, apoi se intoarse si se indrepta din nou spre birou*
- Iar daca ai terminat, esti invitat sa pleci, deoarece urmeaza sa mai am vreo 3 intalniri de afaceri in seara asta.

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 10:21 am

-Cred ca ti-am spus ca urasc invitatiile,dar pentru ca e vorba de afaceri atunci banuiesc ca trebuie sa te las singura sa iti rezolvi problemele.Gandeste-te la oferta mea si stii unde sa ma gasesti.Usa mea va ramane mereu deschisa pentru tine indiferent ce problema ai.
*i-a zis el acceptand intr-un final sa plece.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 10:24 am

*il privi cum pleaca, dandu-si din nou ochii peste cap, intrebandu-se de ce trebuia sa se simta asa in preajma lui;
dupa vreo inca doua ore, Pam ajunse in fata usii vilei lui, avand o valiza dupa ea; suna la sonerie, apoi astepta ca cineva sa-i deschida, incepand sa cam regrete insa venirea ei aici*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 10:35 am

*Eric ajunsese acasa,insa nu apucase sa se schimbe de hainele sale dar nu se astepta cu adevarat ca peste 2 ore sa se trezeasca cu Pam la usa.a auzit soneria si s-a indreptat spre aceasta dupa care a deschis-o zarindu-o pe Pam.*
-Mai sa fie chiar ai vorbit serios serios cand ai zis ca vii aici.
*a zis el foarte incantat ca era acolo.*
-Intra!*a invitat-o el.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 10:38 am

*isi intoarse privirea spre usa atunci cand Eric ii deschise, auzindu-i in scurt timp replica*
- Nu fi prea incantat, deoarece n-am venit aici pentru tine.
*ii raspunse ea, direct, intrat in casa; se opri in scurt timp, privindu-l fix in ochi*
- Unde o sa stau?
*continua pe acelasi ton direct, vrand sa nu stea prea mult la discutii cu el, deoarece o cam enerva faptul ca ii placea cum ii venea lui imbract de sus pana jos in negru=)))*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 10:42 am

*auzind intrebarea ei dupa ce a patruns in casa,el a privit-o si i s-a adresat natural fara niciun pic de ironie.*
-Casa este mare si cred ca iti poti alege o camera pe care vrei tu.
*i-a zis el lasandu-i astfel libertatea de a alege.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 10:50 am

- Multumesc...
*ii raspunse cam rece si distanta, apoi se intoarse si incepu sa mearga pana ajuns la dormitoare; asa ca isi alesese rapid unul, fix camera lui Eric, insa nu apuca inca sa se uite prin dulap ca sa vada ca era al lui; asa ca isi lua din valiza doar o camasuta draguta de noapte si merse la baie unde statu timp de vreo jumatate de ora, dupa care se intoarse in camera schimbata in acea camasa; se intinse in scurt timp in pat tragand usor cearceaful peste ea, vrand sa adoarma, avand in vedere ca era destul de tarziu*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 11:07 am

*el a ramas in living atata timp cat ea s-a dus in camera pe care si-o alesese.el era inca in living si a baut un pahar de whisky.Cand s-a intors in camera sa a aprins lumina si o vede pe domnisoara Pam in patul sau.*
-Mai sa fie te-am trimis sa cauti o camera si tu o alegi tocmai pe a mea.

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 11:12 am

*se incrunta atunci cand el aprinse lumina si se ridica in fund, dezvelindu-se de acel cearceaf pe jumatate*
- Chiar nu ai de gand sa ma lasi deloc in pace, Eric? Acum mai inventezi ca este si camera ta? Dintre toate fix asta sa fie camera ta...?
*il intreba, insa nu se astepta la vreun raspuns din partea lui, cel putin nu la unul serios*
- Las-o balta...
*ii raspunse pe un ton usor melancolic, oftand si se ridica din pat, un pic mai greu, deoarece el reusise sa o trezeasca fix cand aproape adormise; se indrepta apoi incet spre valiza ei, vrand sa mearga sa caute o alta camera*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 11:18 am

*el si-a arcuit sprancenele auzind faptul ca probabil inventa.vroia sa ii arate ca nu inventa nimic asa ca a deschis usa dressingului sau si i-a aratat toate hainele sale.*
-Este camera mea.Dar poti sa ramai daca esti asa de obosita.O sa ma duc eu in alta camera.
*i-a zis el dorind sa nu o deranjeze vazand ca ea deja se ridicase.s-a indreptat spre ea si i-a luat valiza oprindu-o.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 11:25 am

*se opri atunci cand vazu ca el se indreapta spre dressing si vazand ca hainele lui erau acolo, isi dadu seama ca pana la urma chiar alesese fix camera lui; ofta din nou si isi relua drumul scurt, insa el o opri chiar inainte sa isi ia valiza; se apropie usor de el si isi infasura pur si simplu bratele in jurul gatului sau; isi lasa usor capul pe pieptul lui, inspirand in acelasi timp acel parfum placut al sau*
- De ce imi faci asta, Eric...?
*il intreba incet, ridicandu-si in scurt timp capul spre chipul lui, in privire citindu-i-se acum tristetea*
- De ce nu poti sa ma lasi in pace si sa continui sa-ti vezi de viata fara sa ajungi sa ma afectezi pe mine? Pentru ca o faci si esti atat de sadic incat iti place sa vezi cum pur si simplu te poti juca cu cineva atat de usor...

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Dum Sept 30, 2012 11:34 am

*nu se astepta ca ea sa devina atat de maleabila si sa ajunga sa il stranga in brate.*
-Asta incercam sa fac Pam.Eu am venit in camera mea si te-am gasit aici.Nu stiam ca ai adormit deja.Fie,ramai.Ma gandeam eu ca o sa alegi camera cea mai mare.
*i-a zis el dupa care a inceput sa o mangaie usor pe spate.*

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   

Sus In jos

PLAYYY<3
Sus 
Pagina 4 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: RPG :: PLAY-
Mergi direct la: