FORUM<3

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Jane && Aleks<3

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Oana

Data de inscriere : 26/09/2012

MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Lun Oct 22, 2012 11:14 am

-Nici nu ma asteptam sa ma crezi cu adevarat.
*a zis el apropiindu-se de ea tot mai mult,dupa care si-a asezat mana pe umarul ei.*
-Stiu ca nu crezi asta insa eu chiar te respect.Cu adevarat.
*a adaugat el foarte sincer in timp ce zambea larg.era tentat sa o sarute acum ca privirea ii cazuse pe buzele ei insa cel putin cateva secunde s-a abtinut,dar totusi si-a lins buzele discret.*

Admin

MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Lun Oct 22, 2012 11:17 am

*continua sa-l priveasca, insa apoi isi lasa privirea in jos, ridicandu-si-o intr-un mare final*
- Tot nu ma poti face sa raman.
*ii raspunse, dandu-i usor mana jos de pe umarul ei, privindu-l iar fix in ochii*

Come feed the rain, 'cause I'm thirsty for your love dancing underneath the skies of lust
Yeah, feed the rain, 'cause without your love my life ain't nothing but this carnival of rust...

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Oana

MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Lun Oct 22, 2012 11:20 am

-Esti convinsa?
*a intrebat el arcuindu-si sprancenele fiind acum foarte pervers si avand un zambet asortat cu acea expresie a lui.dupa cateva secunde i-a dat la o parte parul de pe gat si si-a lipit usor buzele de acesta incepand sa-l sarute in mod delicat.*

Admin

MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Lun Oct 22, 2012 11:25 am

*inghiti in sec atunci cand acesta incepuse sa o sarute pe gat, deoarece nu-si daduse seama cand se petrecuse totul, trezindu-se fix cand el incepuse sa o sarute; si cum gatul ei era un punct sensibil, nu putu sa nu-i raspunda macar pentru cateva secunde, inchizand ochii*
- Parca relatia noastra se limita la ceva profesional...
*ii spuse ea in soapta, fara sa-si deschida inca ochii*

Come feed the rain, 'cause I'm thirsty for your love dancing underneath the skies of lust
Yeah, feed the rain, 'cause without your love my life ain't nothing but this carnival of rust...

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Lun Oct 22, 2012 11:27 am

-Am zis eu asta?Ciudat dar nu-mi aduc aminte cand am zis asta.
*a continuat el desi stia exact cand spusese asta insa prefera sa uite ceea ce spusese pentru ca nici atunci nu vorbise serios.a inceput sa ii sarute gatul dandu-si seama ca asta era un loc extrem de sensibil pentru ea asa ca incerca sa profite din plin de el.*

Admin

MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Lun Oct 22, 2012 11:31 am

*si o prinse in capcana atat de usor; suspina usor atunci cand incepu sa-i simta sarutarile atat de profunde in acele locuri atat de sensibile de la gatul ei, incat mai tarziu fu chiar ea cea care isi dadu usor geaca jos, desi ar fi trebuit sa-l repinga*
- De ce imi faci asta, Aleks?
*il intreba ea, la fel de incet printre alte scurte suspine aproape imperceptibile*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Lun Oct 22, 2012 11:37 am

-Buna intrebare,Jane.Banuiesc ca o fac pentru ca esti asa atragatoare.Trebuie sa fie si asta un factor pentru care o fac nu-i asa?
*a intrebat el avand acea voce extrem de atragatoare si isi daduse seama ca farmecul sau personal functiona atunci cand ea ii ceda si deja incepuse,asa ca trebuia doar sa continue,ceea ce a si facut.*

Admin

MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Lun Oct 22, 2012 11:42 am

*vroia din nou sa reuseasca sa-l respinga, insa acest lucru ii reusi cu greu, mai ales ca acum tot trupul ei era impanzit de mici fiori pe care incerca sa-i tina in frau; asa ca se dadu un pas mai in spate de el, privindu-l inexpresiva*
- Tu chiar ai de gand sa-mi distrugi viata, Aleks? Pentru ca da, sunt pe punctul sa-l insel pe Scott, insa cand el va afla, ce am sa fac? La el nu o sa ma pot intoarce, iar pentru tine oricum nu voi conta mai mult decat o jucarie pe care o folosesti cand ai tu chef...
*ii zise, privindu-l fix in ochi*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Lun Oct 22, 2012 11:58 am

-Dar Scott trebuie sa stie fiecare detaliu din viata ta?Nu cred.
*a zis el arcuindu-si sprancenele intr-un mod foarte pervers si zambi dupa care se apropie din nou de ea insa de data asta si-a permis sa-i atinga usor buzele cu ale sale intr-un mod delicat astfel incat sa o faca sa-si doreasca mai mult.a luat-o de mana si a a tras-o usor in spate dupa el ajungand in dreptul biroului sau,asa ca a fortat-o sa se aseze pe birou.*

Admin

MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Lun Oct 22, 2012 12:02 pm

*nu apuca sa-i raspunda la intrebare, deoarece el deja incepuse sa o sarute; astfel, ii raspunse la sarut, lasandu-se practic purtata de val, fara sa se mai gandeasca la consecinte; asa ca se aseza usor pe birou atunci cand el o forta practic, mainile ei incepand sa-i desfaca incet fiecare nasture de la camasa, insa nu i-o dadu jos, coborand cu mainile mai jos, spre panatalonii lui pe care ii deschise mai mult in graba acum*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Lun Oct 22, 2012 12:13 pm

*saruturile pe care el i le dadea avusesera efectul scontat pentru ca acum ea deja ii desfacea camasa si ii desfacea pantalonii asa ca el si-a introdus mana pe sub rochia ei si i-a dat jos lenjeria intima.o saruta extrem de pasional si usor salbatic astfel incat sa o faca sa se simta mai bine si apoi a inceput sa-si plimbe mana pe piciorul ei urcand tot mai mult spre o zona mai sensibila.*

Admin

MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Lun Oct 22, 2012 12:18 pm

*continua sa-i raspunda in acelasi mod in care ii raspundea el la saruturi, fara sa se opreasca atunci cand el ii dadu jos lenjeria intima; avu intentia sa-l lase si ea fara boxeri, insa fix cand vroia sa faca asta ii simti mana in acea zona sensibila si intrerupse sarutul, muscandu-l putin cam tare de buza atunci, fiorii ei luand-o deja razna, de parca nu ar fi luat-o si inainte; asa ca incepu sa suspine usor pe masura ce el marea ritmul miscarilor lui, renuntand sa-l mai sarute, bucurandu-se de toate acele senzatii pe care el i le conferea (SA SE SIMTA BINE NESUFERITUL=)))!)*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Lun Oct 22, 2012 12:25 pm

*isi daduse seama ca ei ii placea pentru ca suspina acolo si el nici macar nu incepuse actiunea adevarata.o incalzise destul asa ca s-a gandit sa o lase putin sa isi revina,insa dupa cateva secunde a decis sa ii dea exact ce isi dorea si s-a dezbracat apoi a patruns in ea stiind ca acum chiar avea sa o faca sa tipe de placere.* =)))

Admin

MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Lun Oct 22, 2012 12:31 pm

*si fix cand ii era si ei lumea mai draga, momentul dintre ei deveni si mai intens, facand-o automat sa tipe usor de placere atunci cand el incepu actul in sine; isi infasura usor bratele in jurul gatului sau, tragandu-l mai aproape de ea, vrand sa inceapa un alt sarut, insa nu prea reusi, deoarece incepu iar sa suspine, ceva mai tare decat inainte=)))*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Lun Oct 22, 2012 12:36 pm

*auzi tipetele si suspinele ei si sunau asa de bine in urechea sa.era inca o confirmare a faptului ca era atat de bun si ca reusise inca odata sa o convinga sa ajunga cu el in acest punct desi refuzase vehement.intr-un final s-a oprit pentru ca ar fi trebuit sa o lase odata in pace sa nu o mai chinuie atat.a incheiat actul insa a sarutat-o salbatic si pasional in acelasi timp la final.*

Admin

MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Lun Oct 22, 2012 12:41 pm

*si fix cand el incepuse sa o sarute in acel mod, reusise sa o aduca in punctul final, odata ce ajunse si el, motiv pentru care intrerupse sarutul, arcuindu-si usor spatele, in asa fel incat isi lasa capul usor pe spate; isi musca usor buza, insa apoi isi lasa usor capul in pozitia normala, deschizandu-si ochii; nu-l privi, privind acum in jos, incepand sa-si mai revina din acea stare, in timp ce isi trase incet bratele din jurul gatului sau*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Mar Oct 23, 2012 8:48 am

*si-a lins buzele in mod lasciv dupa care s-a departat usor de ea lasandu-o si s-a sprijinit de marginea biroului uitandu-se la ea.*
-Trebuia sa ma abtin dar nu puteam.Erai prea atragatoare si trebuia sa fac asta.
* a zis el incercand parca sa isi justifice gestul.*

Admin

MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Mier Oct 24, 2012 11:21 am

*si-a ridicat intr-un final privirea spre chipul lui, privindu-l acum fix in ochi inexpresiva*
- Ar trebui sa mai conteze vreo explicatie in clipa de fata, Aleks?
*il intreba ea, destul de direct, insa apoi isi lasa privirea in jos, dadu-se in scurt timp jos de pe birou, punandu-si la loc lenjeria intima, mergand apoi sa-si ia geaca care era pe jos*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Mier Oct 24, 2012 11:26 am

-Unde pleci?
*a intrebat el dezlipindu-se de marginea biroului si s-a indreptat spre ea.a luat-o usor de brat si a privit-o in ochi cu o expresie blanda.*
-Nu trebuie sa pleci.
*a replicat el incercand sa o faca sa ramana cu el.*

Admin

MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Mier Oct 24, 2012 11:30 am

*se incrunta atunci cand o intoarse cu fata la el, iar chipul nu i se imblanzi atunci cand ii observa expresia*
- Nu crezi ca mi-am inselat logodnicul deja mult prea mult pentru o singura zi?
*il intreba ea, in privirea ei citindu-i-se acum o urma de tristete*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Mier Oct 24, 2012 11:42 am

-Daca iti pasa vreun pic de logodnicul tau numai cedai tentatiei.
*a punctat el cu atentie ca sa ii arate ca ea nu avusese niciun pic de vointa sa ii reziste lui desi daca ar fi vrut cu siguranta ar fi putut sa se tina pe pozitie insa el spre deosebire de Scott stia cum sa convinga o femeie sa pice in tentatie.*
-Oricum el nu te face sa te simti cu adevarat fericita din moment ce ai cedat.
*a continuat el.*

Admin

MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Mier Oct 24, 2012 11:47 am

*isi trase bratul din mana lui, privindu-l incruntata si mult mai trista*
- Nu te-ai gandit ca poate am facut asta doar din cauza faptului ca vreau sa ma lasi in pace? Normal ca nu... de ce te-ai gandi tu la asta...
*ii raspunse, pe un ton calm, insa apoi ofta si se intoarse, luandu-si geaca, se indrepta apoi spre locul unde isi lasase geanta si si-o lua, apoi se indrepta spre iesirea din birou, luandu-si telefonul, apeland pe cineva<3*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Mier Oct 24, 2012 11:55 am

*intr-un final vazand ceea ce zisese ea totusi nu era convins ca ea chiar vorbise serios si totusi se astepta ca ea sa se intoarca la el.insa totusi a simtit ca nu trebuie sa stea acolo ca idiotul si sa se uite pe pereti asa ca a iesit din biroul sau si s-a indreptat spre ea.observa ca se pregatea sa vorbeasca la telefon insa totusi i-as blocat drumul.*

Admin

MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Mier Oct 24, 2012 11:58 am

*telefonul lui Scott era inchis, asa ca renunta sa-l mai sune, nimerindu-se cu Aleks fix in fata ei, blocandu-i calea*
- Ce mai vrei acum de la mine?
*il intreba ea direct, privindu-l fix in ochi, la fel de trista ca mai devreme*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Mier Oct 24, 2012 12:03 pm

-Vreau sa nu pleci de aici trista de aici si sa ma simt vinovat pentru ca am facut asta.Stiu ca explicatia pe care am dat-o nu justifica gestul pe care l-am facut insa asa sunt eu.Cred ca va trebui sa te obisnuiesti cu personalitatea mea.
*a zis el vazand ca ea incetase sa mai sune.*
-Pe cine sunai?Pe logodnicul tau?Si daca nu e chiar asa perfect precum crezi tu?
* a intrebat el uitandu-se in ochii e si dorind sa vada ce reactie avea sa obtina de la ea.*

MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   

Sus In jos

Jane && Aleks<3
Sus 
Pagina 7 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: RPG :: PLAY-
Mergi direct la: