Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


FORUM<3
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Jane && Aleks<3

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Icon_minitimeMier Oct 17, 2012 12:47 pm

*dupa ce au ramas dezbracati au intrat in dus si au lasat apa calda sa cada deasupra lor udandu-le trupurile.*
-Atunci banuiesc ca o sa continui sa te torturez.
*a zis el incepand sa o sarute din nou si apoi a adus-o rapid la punctul culminant pentru ca a patruns in interiorul ei,dar gesturile erau foarte pasionale si arata cat de mult o iubea pe Jane.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Icon_minitimeMier Oct 17, 2012 12:53 pm

*insa fix cand sa se simta si ea mai bine, soneria incepu sa suneeee, si sa suneeee, si sa suneeee si sa tot sune=)), lucru pe care pe ea incepuse sa o enerveze destul de mult, motiv pentru care nu prea se mai simtea acum bine acolo, impreuna cu el; opri sarutul privindu-l nemultumita, insa doar din cauza soneriei si nu din a lui*
- Imi pare rau, Scotty, dar continuam dupa...
*ii raspunse ea incet, oftand, apoi iesi de la dus si se infasura intr-un prosop; se indrepta apoi rapid spre usa si raspunse, si cand vazu cine era isi arcui usor o spranceana, privindu-l serioasa pe Aleks*
- Ce faci aici?
*il intreba ea direct si parca prost-dispusa, privindu-l fix in ochi=)))*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Icon_minitimeMier Oct 17, 2012 12:56 pm

Aleks
*venise la Jane pentru ca se plictisea acasa si avea chef de ea poate cine stie primea si el ceva,asa ca atunci cand ea deschisese usa si era in prosop si era uda.a afisat o expresie perversa si si-a lins buzele fara sa fie discret deloc.*
-Mai sa fie tu parca simteai ca vin la tin si ca am chef de tine.
*a zis el intrand in casa fara sa fie invitat.*

Scott.
*si-a dat ochii peste cap cand auzi acea sonerie si vazand ca acela insista s-a trezit singur si vazand ca ea nu se intorcea a inchid dusul si si-a luat un prosop dupa care a iesit indreptandu-se in directia holului.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Icon_minitimeMier Oct 17, 2012 1:00 pm

*se incrunta, privindu-l fix in ochi in continuare, observandu-i expresia aceea perversa, insa ea nu se simtea deloc bine in acele clipe*
- Te-am invitat cumva inauntru si nu stiam eu?
*il intreba vizibil enervata, inchizand insa usa dupa el, continuand apoi sa-l priveasca*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Oct 18, 2012 8:58 am

Aleks
-Adevarul era ca nici nu trebuia sa o faci pentru ca ma invit de unul singur.
*a adaugat el dupa care a analizat-o pe Jane interesant prin minte trecandu-i tot felul de ganduri murdare,insa s-a multumit numai sa zambeasca extrem de siret,insa acel zambet al sau a disparut misterios atunci cand Scott si-a facut aparitia in camera.*

Scott
*el a a plecat din baie si a auzit vocea lui Jane vorbind cu cineva dar trebuia sa ajunga in camera ca sa vada cu cine vorbea ea.*
*ajuns acolo a dat cu ochii de un barbat care se uita la Jane interesat si zambea dar zambetul i-a disparut indata ce l-a vazut pe el in prosop.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Oct 18, 2012 11:06 am

*nu apuca sa-i raspunda, insa observa acea privire pe care i-o aruncase, privirea ei fiind neschimbata; isi intoarse privirea spre Scott cand acesta aparu, insa apoi si-o intoarse inapoi spre Aleks*
- Atunci, am sa te rog sa te autoinviti afara pentru ca din cate vezi sunt ocupata.
*ii raspunse ea direct, privindu-l inca fix in ochii*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Oct 18, 2012 11:19 am

Aleks
-Am observat.Dar totusi nu imi faci cunostinta cu....?Nu stiu cum sa-l definesc pentru ca nu stiam ca exista in viata ta.Ultima data mi-ai dat de inteles ca esti singura,dar poate a fost o impresie gresita.
*a completat uitandu-se la Scott.*

Scott
*nu era incantat de prezenta acelui barbat dar cand acesta a intrebat cine era el a zambit larg si neafectat.*
-Eu sunt Scott.Si tu trebuie sa fii ce pentru Jane?
* a intrebat el interesat.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 21, 2012 10:59 am

- Eram singura...
*il corecta ea pe Aleks, intorcandu-si privirea spre Scott, ascultandu-l in timp ce i se adresa lui Aleks; ofta usor, simtindu-se usor incoltita de cei doi, insa apoi incepu sa se uite cand la unul, cand la celalalt, in timp ce le vorbea*
- Scott, logdonicul meu... Aleks, seful meu...
*le raspunse, privirea ei oprindu-se pe Aleks, privindu-l usor serioasa*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 21, 2012 11:04 am

Aleks
*la auzul cuvantului logodnic nu a reactionat intr-un mod vizibil insa nu ii convenea dar dinafara nu stia nimeni acest lucru pentru ca el nu facea decat sa zambeasca.*
-Ma bucur pentru cunostinta.
*a zis el incercand sa para cat mai natural lucru care ii reusea pentru ca isi suprima bine emotiile.*
-Mai sa fie pana ieri erai singura acum te mariti.

Scott.
*nu il incanta faptul ca Jane lucra cu asa ceva si deja il vedea ca pe un rival si se intreba ce cauta aici.se bucurase cand auzise ca il prezentase ca si logodnicul ei.*
-Nici eu.
*a zis el incet dupa care a afisat un zambet si a zis mai tare.*
-Da si eu desigur.
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 21, 2012 11:10 am

*ii privi pe rand, dandu-si in scurt timp ochii peste cap, vazand ca amandoi se comportau ca nistre copii mici care pareau sa fie gata sa se certe pentru ea oricand*
- Scott si cu mine am avut o perioada in care am fost despartiti...
*ii explica, insa apoi isi intoarse privirea spre Scott*
- Ma poti lasa sa vorbesc cu Aleks intre patru ochi? Bineinteles dupa ce am sa ma schimb...
*il intreba, privindu-l la fel de serioasa pe Scott fix in ochi*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 21, 2012 11:19 am

Scott
*nu era incantat ca o lasa pe Jane singura cu barbatul acela care in opinia lui nu putea decat sa fie usor comparabil cu un tigru care isi urmarea prada si prada era Jane a lui.a acceptat sa nu fie absurd si a lasat-o pe Jane singura cu el.*
-Eu o sa fiu in dormitor.

Aleks
*da il enerva prezenta lui Scott acolo,dar nu zicea nimic nu se putea citi nimic pe fata lui ci doar un zambet continuu extrem de neafectat.
-Promit ca nu ti-o ocup prea mult pe logodnica ta.
*a adaugat el spre Scott care se indeparta.*
-Poti sa ramai asa,nu e ca si cand vad asta pentru prima oara.
*a zis el usor spre Jane avand grija sa nu fie auzit.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 21, 2012 11:22 am

*isi dadu din nou ochii peste cap, insa apoi merse pana in dormitor, unde se schimba; reveni in scurt timp si se indrepta impreuna cu el spre living, invitandu-l sa ia loc, insa ea ramase in picioare, privindu-l incruntata si cu bratele incrucisate la piept*
- Ce cauti aici? Din cate stiam eu, in relatia sef-angajat nu intra si vizitele la domiciuliu...
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 21, 2012 11:25 am

-Amandoi stim ca noi avem o relatie mai interesanta de sef angajat.
*a zis el in timp ce se uita spre ea si observa ca nu purta sutien,insa nu a comentat nimic in legatura cu asta,insa a facut in legatura cu altceva.*
-Your ass looks fantastic in that.
*a zis el afisand un zambet pe chip, unul extrem de pervers desigur.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 21, 2012 11:28 am

*se incrunta si mai tare, privindu-l fix in ochii*
- Multumesc pentru compliment, badaranule! Acum, ai ceva important sa-mi spui sau nu? Pentru ca eu am de gand sa ne pastram relatia doar profesionala... Iar ce a fost intre noi, e doar istorie...
*ii raspunse, privindu-l in continuare din acelasi loc*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 21, 2012 11:33 am

-De obicei cand cineva iti face un compliment nu il faci badaran insa vad ca asa vezi tu lucrurile.Eu venisem sa mai avem o discutie interesanta stii ca cea din seara aia cand ne-am cunoscut insa e logic ca nu putem sa facem asta,daca domnul perfect sta in camera vecina ascultand probabil ceea ce zic acum.Fac pariu pe cat vrei ca acum sta cu urechea lipita de usa probabil ca sa vina sa imi zica vreo doua sau sa ma bata.Dar din pacate pentru el e cam pricajit.
*a adaugat el foarte sigur pe sine.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 21, 2012 11:37 am

- Si rautatea ta nu are limite... De parca ti-as apartine...
*ii raspunse ea, dandu-si noi ochii peste cap*
- Atunci, daca ai venit pentru asta, poti sa pleci. Ce s-a intamplat intre noi nu se va mai intampla, insa daca nu o sa intelegi ce inseamna un nu indirect, nu este vina mea.
*ii zise, lasandu-si mainile pe langa corp*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 21, 2012 11:46 am

-Jane,amandoi stim ca tu vrei ca totul sa se repete.Nu-mi zice ca accepti de bunavoie sa te bagi cu asa ceva intr-o casatorie?E un pricajit si nu e deloc genul tau de barbat.Crede-ma ca stiu.
*a zis el dupa care s-a ridicat de la locul sau si s-a indreptat spre ea apropiindu-se de ea foarte mult.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 21, 2012 11:49 am

*insa fix cand el era sa se lipeasca aproape de ea, ea ii puse o palma pe piept, lasandu-si privirea pentru o clipa acolo; si-o ridica privindu-l fix in ochi, destul de serioasa*
- Scott este iubitul meu inca din liceu, liceu in care au fost destul de multi atleti cu care puteam sa fiu si alti tipi de genul tau... Asa ca acum, de unde sti tu ca el nu e genul meu? Doar pentru ca nu e avocat la fel ca tine sau ca nu are poate la fel de multi bani? Pentru ca daca tot insisti, la capitolul pat te intrece cu mult. Iar acum, vrei te rog sa pleci?
*il intreba, privindu-l la fel de serioasa, fara sa-si ia inca mana de acolo*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 21, 2012 11:53 am

*ea incercase sa il opreasca proptindu-si mana in pieptul sau insa nu era suficient ca sa-l opreasca pe el cumva.*
-Jane,poate ca iti place de el si bla bla bla,dar totusi eu sunt o tentatie pentru tine indiferent ce zici tu.Tu vrei un barbat ca mine ca sa poate sa te faca mereu sa te simti bine.Da el poate sa-ti ofere ce poate un sot sa ofere insa eu pot sa-ti ofer ceea ce iti lipseste.Adica sa fiu un amant foarte bun.
*a zis el punandu-si mana pe talia ei.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 21, 2012 11:57 am

*inghiti in sec atunci cand il auzi, simtindu-i in scurt timp mana pe talia ei, facand-o sa se cutremure incet; inghiti in sec, lasandu-si privirea in jos*
- Nu am nevoie de un amant.
*ii raspunse ea la fel de direct, impingandu-l, dandu-se apoi un pas in spate; isi ridica in scurt timp privirea spre el, privindu-l serioasa si usor enervata de data aceasta*
- Iar daca o sa mai continui in ritmul asta, o sa-l chem pe Scott sa te dea afara iar maine la prima ora o sa ai demisia mea pe birou. Iar daca nu o sa o accepti, nu o sa ma mai prezint deloc.
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 21, 2012 12:00 pm

-Stii ca nu ma intimidezi prin amenintarile tale nu?Sa-l chemi pe pricajit e egal cu zero pentru mine.S-ar putea sa ajunga el pe partea cealalta a usii,asa ca poti sa nici nu te mai chinui.Si daca iti dai demisia chiar crezi ca nu o sa mai vin la tine ca sa am grija sa te intorci?
*a zis el uitandu-se la ea zambindu-i larg si sigur pe sine.nu ii era frica de Scott pentru ca el considera ca Scott era prea neinsemnat in comparatie cu el.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 21, 2012 12:06 pm

- Credeam ca sti la fel de bine ca mine ca ceea ce vei vrea tu sa faci este deja hartuiere... insa se pare ca unul dintre noi nu-si merita titlul de avocat.
*ii raspunse ea, la fel de serioasa*
- Ah, dar am uitat ca cineva ca tine, un avocat atat de renumit precum tine nu poate fii oprit de politisti si cu siguranta va castiga in fata mea in cazul unui proces... Asa ca presupun ca singura mea optiune ar fi sa iti raspund la avansuri si sa-i dau papucii practic lui Scott, nu-i asa?
*il intreba, simtindu-se in vocea ei o urma de ironie*
- Atunci, da-i drumul si incearca sa continui sa-mi faci avansuri, deoarece eu nu am de gand sa-l parasesc pe Scott, nici macar pentru tine...
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 21, 2012 12:12 pm

-Esti destul de perspicace Jane.Si totusi m-am gandit sa te las in pace.O sa vii singura sa ma cauti atunci cand o sa ai nevoie de un amant.Chiar daca tu sustii sus si tare ca il vrei pe tocilarul ala sunt convins ca nu asta vrei defapt asa ca stii unde ma gasesti.Intre timp,la serviciu esti binevenita si poti sa stai linistita pentru ca o sa comport profesional macar acolo.
*a zis el privindu-o in ochi cu sprancenele sale usor arcuite.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 21, 2012 12:15 pm

- O, ai facut o fapta buna... Ar trebui sa ma simt bine, nu-i asa...?
*zise destul de sarcastica, insa apoi se indrepta spre usa de la intrare pe care o deschise, asteptand ca el sa plece*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 21, 2012 12:18 pm

-Chiar ar trebui.
*a adaugat el dupa care vazand ca ea ii deschidea usa ca sa plece,a decis sa o faca si apoi s-a uitat spre ea inainte sa iasa.*
-Ne vedem la birou.
*a adaugat el dupa care a plecat pentru ca era clar ca nu era dorit acolo.*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 
Jane && Aleks<3
Sus 
Pagina 5 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: RPG :: PLAY-
Mergi direct la: