Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


FORUM<3
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 PLAYYY<3

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Urmatorul
AutorMesaj
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

PLAYYY<3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   PLAYYY<3 - Pagina 8 Icon_minitimeMier Oct 03, 2012 10:56 am

Alcide
*i-a deschis usa intr-un final si desi vazuse ca ea plansese,dar ii ceruse sa o faca a lui,si vazand ca dorinta ei era atat de mare.si-a lasat mainile pe talia ei si apoi a impins-o usor spre pat.ajunsi acolo a inceput sa-i dezbrace acel corset pe care ea il purta apoi a tras in jos de lenjeria ei intima.si-a dezbracat si el hainele si totul in timp ce ii saruta buzele in mod lasciv dupa care a patruns in ea si a auzit-o tipand de placere astfel incat era convins ca era auzita si din alta camera =))).*

Eric
*auzise foarte bine ca ea tipa in camera vecina de placere si si-a dat seama cat de rau se simtea ca o lasase sa se duca cu Alcide si mai ales se simtea tradat pentru ca tinuse neaparat sa ii faca asa ceva in ciuda faptului ca el nu considera ca ii facuse nimic,dar stia ca fusese dur cu ea,insa considera ca nu merita asa ceva din partea ei*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

PLAYYY<3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   PLAYYY<3 - Pagina 8 Icon_minitimeMier Oct 03, 2012 11:04 am

*pe masura ce secundele treceau, tipetele ei de placere se accentuau parca si mai mult, insa nu era vina ei ca Alcide era atat de bun=)); il lasa in tot acest timp pe el sa faca ce isi dorea, deoarece ea nu se simtea tocmai in stare sa preia conducere, insa cand totul se termina ajunse deasupra lui, incepand un sarut incet, cu care si incheiase totul; se intinse usor langa el si ramase cu privirea la tavan, tacuta, gandindu-se la faptulc a nu si-ar fi dorit ca lucrurile dintre ea si Alcide sa decurca in acel mod, ci isi dorea poate ca totul sa fie mai diferit; insa era constienta ca acum lucrurile nu aveau cum sa stea altfel intre ei, deoarece la urma-urmei ea nu simtea decat o atractie fizica pt. Alcide; isi intoarse intr-un final privirea spre el, privindu-l usor cam serioasa*
- Cred ca ar fi cazul ca acum sa pleci inainte ca Eric sa mai faca vreo scena ca mai devreme... Ar fi prea frumos ca sa fie adevarat daca el nu ar mai reactiona acum in vreun fel...
*ii zise incet, stiind ca poate fusese mult prea serioasa cu el, cand poate trebuia sa fie mai degraba dragastoasa si dulce, asa cum poate fusese cu Eric*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

PLAYYY<3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   PLAYYY<3 - Pagina 8 Icon_minitimeMier Oct 03, 2012 11:14 am

Alcide
-Banuiesc ca ar fi putut intra in oricare dintre intervalele de mai devreme in camera,dar nu a facut-o ceea ce inseamna ca nu prea ii pasa.Cred ca singurul lucru de care era deranjat era ca aveam sa ii folosim patul.Desi nu prea inteleg de ce ar fi trebuit sa faca asta.
*i-a zis el intorcandu-si capul spre Pam.*
-Vrei sa te las sa vorbesti cu el?
*a intrebat in timp ce se ridica din pat si incepea sa se imbrace aplecandu-se dupa ce a terminat spre ea si a inceput sa o sarute usor pe buze.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

PLAYYY<3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   PLAYYY<3 - Pagina 8 Icon_minitimeMier Oct 03, 2012 11:24 am

- Poate ca daca nu-i pasa nu incepea sa faca (,) ca trenul cand ne-a vazut in patul lui...
*ii raspunse ea, insa apoi se ghemui usor in pat, privindu-l in timp ce se imbraca; se pierdu usor printre ganduri, insa reusi sa-si revina atunci cand el incepu din nou sa o sarute; isi deschise ochii atunci cand sarutul se termina, privindu-l fix in ochi*
- Sa vorbesc cu el? Cu omul acela nu se poate discuta, Alcide...
*continua, ridicand incet din umeri, gandindu-se deja serios ca a doua zi sa plece din casa lui, chiar daca acolo avea sa ramana Alex*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

PLAYYY<3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   PLAYYY<3 - Pagina 8 Icon_minitimeMier Oct 03, 2012 11:30 am

-Atunci daca nu vrei sa discuti cu el,banuiesc ca poti veni la mine. Esti binevenita in casa mea.
*i-a zis el ridicand din umeri fiind gata sa o primeasca daca Eric era atat de rau incat sa nu o mai vrea in casa lui.*

Eric
*El isi facuse un dus intre timp si acum statea in pat gandindu-se.Se gandea la Pam si nu ii convenea deloc situatia in care il pusese,si se simtea atat de tradat.El nu ii facuse ei nimic de genul asta si nu o pusese deloc intr-o pozitie ca asta.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

PLAYYY<3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   PLAYYY<3 - Pagina 8 Icon_minitimeMier Oct 03, 2012 11:35 am

- Cred ca-mi ajunge pentru o singura zi si as prefera sa raman doar aici, pentru ca sa pot adormi, insa multumesc oricum...
*ii raspunse ea, desi nu se simtea obosita fizic, ci mai degraba moral; se intinse apoi incet spre el, ajungand pana la nivelul lui si incepu un alt sarut usor si pasional; se ridica intr-un final din pat in timp ce il saruta insa apoi se departa de el, mergand sa caute ceva de imbracat; gasi in dulap doar un halat de baie si si-l puse pe ea, vrand sa-l conduca pe Alcide, sperand ca nu va da ochii cu Eric, insa mai tarziu tot avea sa dea ochii cu el, deoarece hainele ei se aflau inca in camera lui*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

PLAYYY<3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   PLAYYY<3 - Pagina 8 Icon_minitimeMier Oct 03, 2012 11:45 am

Alcide
*ea l-a condus pe el pana afara si spera ca nici el nu avea sa dea cu ochii de Eric,dar cand a iesit din camera si s-a indreptat spre iesire alaturi de ea si-a dat seama ca Eric nu avea sa iasa din camera lui.a sarutat-o inca odata scurt si a plecat.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

PLAYYY<3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   PLAYYY<3 - Pagina 8 Icon_minitimeMier Oct 03, 2012 11:48 am

*dupa ce Alcide pleca, ea hotara ca ar fi vremea sa mearga si sa doarma, deoarece chiar fusese o zi destul de plina pentru ea; asa ca se indrepta spre camera lui Eric, unde intra fara sa mai bata la usa; se indrepta spre valiza sa si se schimba in fata lui, nepasandu-i de fapt de ce ar putea spune; oricum, dupa tot ce se intamplase, nu se simtea in stare sa poarte vreo discutie civilizata cu el si era sigura ca nici in continuare nu avea sa se intample asta; asa ca nu isi intoarse deloc capul spre el atunci cand termina sa se schimbe*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

PLAYYY<3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   PLAYYY<3 - Pagina 8 Icon_minitimeMier Oct 03, 2012 11:52 am

*usa de la camera sa s-a deschis la un moment dat si ea a patruns in camera dar nu i-a zis nimic si nici el nu a facut-o urmarindu-o doar cu privirea in timp ce se schimba in fata lui.s-a abtinut sa nu faca nimic si sa ramana in acelasi loc in aceeasi pozitie si sa se prefaca ca nu ii pasa.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

PLAYYY<3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   PLAYYY<3 - Pagina 8 Icon_minitimeMier Oct 03, 2012 11:54 am

*intr-un final se intoarse cu fata la el, chipul ei fiind din nou inexpresiv*
- Unde e Alex, Eric? Ti-am dat cumva permisiunea sa-l duci undeva peste noapte si nu stiam?
*il intreba ea brusc, infasurandu-si usor bratele la piept*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

PLAYYY<3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   PLAYYY<3 - Pagina 8 Icon_minitimeMier Oct 03, 2012 11:56 am

*si-a intors privirea spre ea privindu-o extrem de dur.*
-Nu stiam ca trebuie sa-ti cer tie permisiunea femeia care l-a aruncat cat colo si a zis ca nu e mama lui.Dintr-odata iti pasa?Sunt tatal lui nu am de ce sa-ti cer tie permisiunea pentru nimic.
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

PLAYYY<3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   PLAYYY<3 - Pagina 8 Icon_minitimeMier Oct 03, 2012 12:02 pm

*atat privirea cat si vorbele lui o dureau destul de tare, insa nu avea sa planga din nou din cauza lui; incerca pe cat posibil sa nu arate ca o afectase, continuand sa-i raspunda*
- Deci pana la urma ai facut testul ala... Minunat...
*zise, destul de sarcastica la final*
- Si daca nu contez atat de mult, atunci banuiesc ca ar fi cazul sa plec definitiv de aici... De fapt, poate ca ar fi fost mai bine sa nu vin niciodata aici...
*ii raspunse si se apleca usor luandu-si valiza, iesind in scurt timp din camera, indreptandu-se spre camera de langa, preferand sa nu mai continue acel dialog cu el*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

PLAYYY<3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   PLAYYY<3 - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Oct 04, 2012 9:40 am

*dramatiza prea mult desi ea fusese cea care o facuse cu Alcide in casa lui si tot ea era cea careia ii placa drama dusa la extrem.*
-Da,am facut testul.a zis el urmarindu-o pe Pam cu privirea si s-a ridicat din pat la un moment dat vazand ca ea vroia sa-si ia valiza asa ca trebuia sa o opreasca.
-Nu am aflat inca rezultatul.O sa aflu peste cateva saptamani in cel mai bun caz.
*i-a zis el urmandu-o pana afara si apoi pana in camera unde se mutase.
-O sa fii prima care afla atunci cand o sa aflu rezultatul.
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

PLAYYY<3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   PLAYYY<3 - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Oct 04, 2012 9:47 am

*nu se intoarse cu fata la el atunci cand o urmari, intrand in scurt timp in camera; nu se intoarse nici macar dupa ce isi lasa valiza in camera, ba chiar continua sa-l ignore, vrand sa-i dea de inteles ca nu vrea sa mai continue acel subiect, motiv pentru care se indrepta spre pat, unde se si intinse, dand drumul la televizorul din fata patului*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

PLAYYY<3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   PLAYYY<3 - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Oct 04, 2012 9:49 am

*se simtea ignorat asa ca stia ca trebuia sa lase persoanele care il ignorau in pace pentru ca nu aveau chef sa vorbeasca.*
-Noapte buna!
*i-a zis el scurt dupa care a iesit din camera vazand ca ea chiar nu avea de gand sa zica nimic si a inchis urma in urma sa indreptandu-se spre camera proprie.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

PLAYYY<3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   PLAYYY<3 - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Oct 04, 2012 9:53 am

*ea nu-i raspunse nici macar atunci, ci continua sa ramana cu privirea atintita spre televizor; se parea insa ca acea atitudine falsa a ei nu avea sa-l impresioneze pe Eric si se intreba ce putea sa o faca, insa era sigura ca nimic nu avea sa-l faca sa-si schimbe macar putin caracterul, cel putin in privinta ei; ofta si se intoarse incet pe o parte, lasand televizorul deschis*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

PLAYYY<3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   PLAYYY<3 - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Oct 04, 2012 9:55 am

*ajuns in camera sa, s-a intins pe pat si si-a indreptat atentia spre televizorul sau deschis si a inceput sa se uita la el,dar defapt se uita prin el pentru ca el se gandea la Pam.s-ar fi dus acolo la ea,dar stia ca nu vroia sa-l vada asa ca ce rost avea sa se duca din moment ce ea il ignora sau mai rau avea sa tipe zicandu-i sa iasa afara?si asa a luat hotararea sa nu se duca nicaieri si a ramas in patul sau.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

PLAYYY<3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   PLAYYY<3 - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Oct 04, 2012 10:00 am

*se invarti in pat de cateva ori, incercand sa gaseasca o pozitie mai comoda, insa nu prea o gasi; intr-un final se dadu batuta si se ridica din pat, mergand incet spre camera lui; intra incet in ea si se indrepta spre patul lui, iar ajunsa acolo, se intinse usor langa el, ghemuindu-se usor langa el dupa; isi inchise usor ochii si oricat de mult ar fi vrut sa se abtina, nu prea putea, incepand sa planga usor, fara zgomot*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

PLAYYY<3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   PLAYYY<3 - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Oct 04, 2012 10:04 am

*nu se astepta cu adevarat ca ea sa mai vina inapoi in camera,astfel ca atunci cand usa s-a deschis si a vazut-o pe ea prag,el a ramas cu privirea atintata asupra ei timp de secunde buna pana cand ea s-a asezat langa el si apoi s-a ghemuit langa el,auzind ca plangea incet,dorind sa nu fie auzita.si-a strecurat bratul pe sub capul ei asezandu-si-l pe spatele ei si a inceput sa o mangaie usor dupa care i-a sarutat fruntea usor dorind sa o consoleze.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

PLAYYY<3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   PLAYYY<3 - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Oct 04, 2012 10:07 am

*simti cum el isi infasoara usor bratul in jurul ei, simtindu-i scurt timp acea sarutare usoara; isi ridica usor capul spre el, cu toata ca ura sa fie privita de el in starea in care era*
- De ce imi faci asta, Eric...? De ce trebuie sa fi atat de dur si de ce trebuie sa ma indepartezi si sa ma faci sa vreau sa fac niste lucruri pe care poate nu le-as fi facut niciodata...?
*il intreba ea, privindu-l fix in ochi, la fel de trista*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

PLAYYY<3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   PLAYYY<3 - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Oct 04, 2012 10:11 am

* nu stia sa-i dea un raspuns clar ine legatura cu latura sa dura insa banuia ca tinea de personalitatea pe care o avea si n-o putea schimba chiar asa de usor,dar cu siguranta stia de ce fusese alesese sa se poarte atat de dur cu ea mai devreme.*
-Eram gelos pe Alcide.
*a recunoscut el stiind ca nu avea nimic de pierdut daca recunoastea de ce se purtase ca un nesimtit mai devreme.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

PLAYYY<3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   PLAYYY<3 - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Oct 04, 2012 10:15 am

*raspunsul lui chiar o lua pe nepregatite deoarece nu se asteptase deloc ca el sa-i dea un astfel de raspuns*
- Deci... pana al urma tii la mine daca esti gelos?
*il intreba ea, privindu-l fix in ochi, neoprindu-se cu adevarat inca din acel plans*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

PLAYYY<3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   PLAYYY<3 - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Oct 04, 2012 10:18 am

*s-a uitat la ea si inca odata trebuia sa-i dea un raspuns sincer.*
-Da.
*a spus el foarte hotarat privindu-o in ochi si si-a intins cealalta mana si i-a sters o lacrima care abia se prelingea pe obraz in acea clipa.nu avea rost sa umple aceste clipe cu vorbe care nu isi aveau rost asa ca a preferat sa-i arate cat tinea el la el atunci cand a inceput un sarut scurt.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

PLAYYY<3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   PLAYYY<3 - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Oct 04, 2012 10:23 am

*si din nou o luase prin surprindere prin raspunsul pe care i-l daduse; ii raspunse cu greu la sarut, insa o facu in cele din urma, apoi se retrase usor, lasandu-si capul pe pieptul lui*
- Atunci banuiesc ca poate as mai putea ramane aici o vreme...
*ii zise ea incet, inchizand usor din nou ochii*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

PLAYYY<3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   PLAYYY<3 - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Oct 04, 2012 10:28 am

-Ma bucur ca o faci.
*i-a raspuns el foarte fericit ca acceptase sa nu il lase asa cu ochii in soare in acea clipa.nu avea nici el chef sa ajunga iar la o noapte nebuna ceea ce era destul de greu de crezut pentru el.dar avea chef sa stea acolo si sa nu fie nevoit sa faca nimic decat sa o tina pe ea in brate.*
Sus In jos
Continut sponsorizat





PLAYYY<3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   PLAYYY<3 - Pagina 8 Icon_minitime

Sus In jos
 
PLAYYY<3
Sus 
Pagina 8 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: RPG :: PLAY-
Mergi direct la: