FORUM<3

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

PLAYYY<3

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutorMesaj
Oana

Data de inscriere : 26/09/2012

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Mier Oct 10, 2012 9:02 am

*si-a arcuit sprancenele.ea stia exact si cand si cu cine o facuse neprotejat si cu cine nu.dar considera ca era extrem de rea pentru ca nu vroia sa pastreze copilul pentru ca era al lui.*
-Asadar banuiesc ca de asta nu vrei sa-l pastrezi.Oare de ce nu ma mira.Stiu ca ma urasti dar totusi nu trebuie sa urasti si copilul.Oricum banuiesc ca nu am niciun fel de drept asupra ta.
*a adaugat el.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Oct 19, 2012 11:54 am

*trecusera cateva zile, iar Pam se afla acum inapoi acasa la ea<3; se trezise destul de tarziu in acea zi, adormind pe canapea cu televizorul deschis; fu trezita de sunetul soneriei si se ridica incet de pe canapea, mergand spre usa; iar cand deschise usa, dadu cu ochii de Eric*
- Tu ce mai vrei acum?
*il intreba prost-dispusa, stand in usa*

Come feed the rain, 'cause I'm thirsty for your love dancing underneath the skies of lust
Yeah, feed the rain, 'cause without your love my life ain't nothing but this carnival of rust...

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Oct 19, 2012 11:56 am

*venise la Pam ca sa discute si ei rational despre copilul pe care urmau sa-l aiba.Al doilea la numar.cand a dat cu ochii de ea a zambit.*
-Hm,am venit sa discutam.Stii despre copilul nostru.
*a zis el in timp ce se uita la ea.*
-Nu ma inviti inauntru?
* a intrebat el.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Oct 19, 2012 11:58 am

*expresia chipului sau nu se schimba atunci cand il auzi*
- Nu.
*ii raspunse direct si pe un ton calm, inchizandu-i usa fix in nas, insa apoi se intoarse si se indrepta spre canapea*

Come feed the rain, 'cause I'm thirsty for your love dancing underneath the skies of lust
Yeah, feed the rain, 'cause without your love my life ain't nothing but this carnival of rust...

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Oct 19, 2012 12:01 pm

*usa i-a fost inchisa in nas,dar el a deschis-o si s-a invitat singur in casa indreptandu-se spre camera unde era ea.*
-Nu a fost politicos ce ai facut.Ai cam uitat manierele in ultima vreme,nu ca le-ai fi avut inainte.
*a zis el zambind larg.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Oct 19, 2012 12:04 pm

*auzi usa, insa nu se intoarse decat dupa ce el termina de vorbit; acum chipul ei era inexpresiv si-l privea fix in ochi*
- Ai venit cumva ca sa ma si judeci pe langa asa-zisa discutie pe care vrei sa o purtam?
*il intreba, fiind destul de dura in continuare, si ironica atunci cand il intreba*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Oct 19, 2012 12:07 pm

-Nu am venit cu aceasta intentie dar banuiesc ca nu am de ales din moment ce faci asta.Dar o sa trec totusi peste discutiile neinteresante si o sa trec la subiect.Ce ai de gand sa faci?Sa ma tii la distanta de copil?
*a intrebat el fixandu-o cu ochii sai albastri.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Oct 19, 2012 12:08 pm

*isi dadu ochii peste cap, insa apoi redeveni serioasa*
- Copilul acela nu mai exista, Eric.
*il minti, insa o facu destul de bine, intorcandu-se in scurt timp, incepand sa se indrepte din nou spre canapea unde se si aseza*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Oct 19, 2012 12:10 pm

*a ramas poker face auzind ca ea facuse de una singura avort si pe el nu il intrebase nimic.*
-Era greu sa ridici telefonul ala si sa formezi cateva numere simple si sa ma suni si pe mine?Oare crezi ca eu nu ar fi trebuit sa fiu prezent acolo?
*a intrebat el devenind dur.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Oct 19, 2012 12:13 pm

- Vezi ca faci riduri daca te mai enervezi mult... si credeam ca vrei sa fii frumos pentru fufele tale.
*ii raspunse ea la fel de dura, insa apoi isi intoarse capul spre el*
- Si oricum, pentru ce as fi trebuit sa te chem? Pentru ca sa ma opresti? Nu prea cred...
*ii zise, intorcandu-si privirea spre televizor*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Oct 19, 2012 12:16 pm

-se observa cat de multe riduri ai tu pe fata avand in vedere cate crize faci de obicei.Care fufe?Ai vazut tu vreo fufa perindandu-se prin casa mea vreodata?In schimb cat tu ai stat acolo ai adus un fuf.
*i-a zis el uitandu-se la ea indiferent.*
-Poate te-as fi oprit poate nu.

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Oct 19, 2012 12:19 pm

*se incrunta usor, insa intr-un final isi intoarse privirea spre el din nou*
- Felicitari, Eric! Chiar sti cum sa vorbesti cu o femeie...
*ii spuse la fel de calma si incet, simtindu-se deranjata de vorbele lui, insa apoi se ridica si incepu sa mearga spre dormitor, incepand sa urce scarile*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Oct 19, 2012 12:24 pm

*si-a dat ochii peste cap si a urmat-o pe Pam pana in camera ei.*
-Cred ca la fel de bine cum stii tu sa vorbesti cu un barbat.Si totusi daca erai asa hotarata sa scapi de el de ce nu mi-ai spus si mie?Cred ca de obicei se cere si acordul tatalui.

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Oct 19, 2012 12:26 pm

*se opri atunci cand ajunse in camera, fiind urmata de el; se intoarse cu fata la el, privindu-l serioasa, insa cu o urma de tristete in privire*
- Asta pentru ca nu am renuntat la el. Te-am mintit. Insa chiar si asa, asta nu schimba cu nimic situatia... pentru oricum nu am de gand sa-l pastrez. Nu am nevoie de ceva sau de cineva care sa ma lege de cineva ca tine...
*ii raspunse, ramanand inca acolo, in fata lui*

Sus In jos
Oana

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Oct 19, 2012 12:30 pm

-Iti place sa te joci cu mine nu-i asa?Si de ce vrei sa renunti la el?Chiar nu tii deloc la mine?banuiesc ca nu.E clar ca si tu crezi ca mie nu-mi pasa.
*a adaugat el vazand tristetea din ochii ei.*

Admin

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   Vin Oct 19, 2012 12:32 pm

- Nu iti pasa... nu ca doar cred asta...
*ii raspunse ea, insa apoi ofta si se intoarse, mergand spre pat*
- Si de ce as accepta sa fiu cu cineva ca tine, care dupa prima greseala ma condamna si se comporta cum se comporta cu mine...?
*il intreba, apoi se intinse usor in pat, stand cu spatele la el*

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: PLAYYY<3   

Sus In jos

PLAYYY<3
Sus 
Pagina 14 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: RPG :: PLAY-
Mergi direct la: