Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


FORUM<3
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Jane && Aleks<3

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Icon_minitimeLun Oct 15, 2012 12:38 pm

- Se pare ca pana la urma pe amandoi ne-a ajuns din urma singuratatea...
*zise ea, zambind usor insa apoi isi intoarse privirea de la el, zabovind prin alta parte cu ea; intr-un final ramase cu ochii pe cineva care vindea vata de zahar si ei incepu sa i se faca pofta, insa nu spuse nimic, gandindu-se ca oricum aveau sa treaca mai tarziu pe acolo si avea sa-si ia una; isi intoarse in scurt timp privirea spre el, privindu-l din nou fix in ochii*
- Sper insa ca siguratatea asta sa nu tina prea mult...
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Icon_minitimeMar Oct 16, 2012 8:49 am

-Poate ne va surade si noua soarta.
*a replicat el vazand ca o persoana in apropierea lor vindea vata de zahar si observa ca si ea se uita la acesta.*
-Vrei sa aducem aminte de vremurile bune cand mancam vata de zahar?
* a intrebat el oferindu-se sa cumpere vata de zahar.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 17, 2012 11:14 am

***

*trecusera cateva zile, iar week-end-ul venise in sfarsit; numai ca miss Jane decise sa se imbete vineri seara, insa avusese marele noroc ca Scott sa fie in acelasi local cu ea, astfel ca o adusese acasa, iar ea ii spusese asa beata cum era ea sa ramana; a doua zi de dimineata se trezi cu o durere destul de mare de cap, insa cand deschise ochii dadu cu privirea de Scott, in ale carui brate dormise; se ridica usor, privindu-l in timp ce dormea, insa apoi se intinse usor si-l saruta usor pe buze:o3*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 17, 2012 11:28 am

*Scott iesise si el in oras si a dat peste Jane in bar dar ea exagerase rau cu bautura si a trebuit sa fie dusa acasa,asa ca Scott a avut grija sa o schimbe in alte haine si apoi sa aiba grija ca intra la culcare insa cand a fost treaba sa plece totusi s-a uitat in urma si nu ar fi vrut sa o faca asa ca s-a gandit sa ramana cu ea in acea noapte.s-a asezat in pat langa ea si a luat-o in brate adormind in scurt timp.a doua zi s-a trezit dupa ce a simtit o usoara atingere pe buze putand sa jure ca fusese sarutat.*
-Neata.
* a zis el zambind dulce.*
-Sper ca nu te-ai suparat ca am ramas.Vroiam sa ma asigur ca esti bine.
* a adaugat el.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 17, 2012 11:32 am

*vazandu-i zambetul nu putea sa nu-i raspunda si ea tot cu un zambet*
- De ce ti-a trecut tie prin cap ideea ca m-as supara...?
*il intreba ea, insa apoi isi apropie din nou chipul de al lui, incepand un alt sarut, de data aceasta usor pasional, insa in scurt timp se retrase usor privindu-l fix in ochi*
- Pentru ca ai facut bine ca ai ramas...
*ii zise pe un ton soptit de aceasta data, continuand sa-si pastreze chipul aproape de al lui*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 17, 2012 11:35 am

*el ii raspunsese la sarut pentru ca nu ii era deloc greu sa o faca avand in vedere sentimentele sale inca existente pentru Jane.adevarul era ca orice barbat ar fi raspuns la un sarut pasional al lui Jane,dar el se simtea mai norocos pentru ca el o avea acum si dupa cum stateau lucrurile era pe drumul cel bun spre impacare.*
-Si eu ma bucur ca am facut-o.
*a zis el zambindu-i la fel de dulce ca inainte dupa care i-a sarutat in mod delicat fruntea purtandu-se cu ea foarte atent.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 17, 2012 11:42 am

*inchise usor ochii atunci cand ii saruta fruntea, insa in scurt timp isi lasa usor capul pieptul lui; statu putin pe ganduri, insa intr-un final isi ridica usor capul spre el, privindu-l*
- Scott... intre noi s-a intamplat cumva ceva azi-noapte...?
*il intreba ea brusc, privindu-l usor cam confuza*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 17, 2012 11:45 am

*auzind intrebarea ei i-a zambit dulce si i-a raspuns frumos.*
-Nu s-a intamplat nimic.Am fost eu vreodata genul ala de barbat care ar fi profitat de o asemenea situatie?Desigur ca nu.Stii ca tu insemni asa de mult pentru mine nu as face nimic ca sa stric relatia dintre noi.
* a replicat el incercand sa ii explice ca el era un barbat care nu ar fi facut niciodata ca altii si nu ar fi profitat de faptul ca era beata.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 17, 2012 11:49 am

*auzindu-i vorbele, dadu sa zambeasca usor, insa nu-si ridica de pe pieptul lui capul inca*
- Ma gandeam ca poate te-ai schimbat...
*ii raspunse din nou incet, apoi se intinse usor, pana ce ajuns la acelasi nivel cu el; incepu sa-i caute mana cu mana ei si cand o gasi i-o prinse usor intr-a ei, privirea ei fiind indreptata spre mainile lor*
- Si totusi... ce ar fi daca am incerca de noi...? Cel putin acum nu mai suntem niste copii...
*zise in timp ce isi ridica privirea, privindu-l acum fix in ochi:o3*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 17, 2012 11:55 am

*se bucurase ca ea ii sugerase acest lucru si a zambit atunci cand a privit si el spre mainile lor unite.s-a uitat in ochii ei si a zambit larg dupa care i-a sarutat buzele usor.*
-Mi-a fost dor de tine.Te iubesc atat de mult,Jane.Nu stiu daca pot sa mai stau departe de tine.Mereu ai insemnat tot pentru mine si vei continua sa insemni si de acum incolo.As vrea sa consolidam cumva relatia pe care o avem acum.
*a zis el gandindu-se ca avusese la un moment dat intentia pe cand se afla la facultate de a o cere pe Jane in casatorie asa ca ar fi vrut sa o faca acum insa intai trebuia sa vada cum statea treaba cu ea si ce simtea ea pentru el.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 17, 2012 11:58 am

*ii raspunse la sarut, insa vorbele lui o pusesera putin pe ganduri; cam intuia ea ce vroia el sa spuna prin acele lucruri, insa asta nu o facea sa-si reaminteasca de despartirea lor*
- Si daca vom ajunse sa fim despartiti din nou de munca si de ceea ce ne dorim pe planul asta...?
*il intreba ea, devenind usor serioasa*
- Pentru ca eu una as fi in stare sa fac vreo cateva compromisuri, insa nu sunt la fel de sigura si in cazul tau...
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 17, 2012 12:01 pm

-Eu as face orice fel de compromisuri pentru tine.Am ajuns la concluzia ca serviciul nu ma va face niciodata fericit asa cum ma faci tu.Vreau sa fim impreuna asa cum trebuia sa fim odata.As vrea sa te casatoresti cu mine.
*a zis el facand astfel un fel de cerere in casatorie asteptand un raspuns din partea ei,insa era convins ca poate ar fi trebuit sa nu se grabeasca cu aceasta cerere.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 17, 2012 12:04 pm

*iar ea reusise sa intuiasca destul de bine la ce se referise el, motiv pentru care se departa usor, privindu-l zambind*
- Ma mai gandesc...
*zise ea, zambind usor inca, vrand mai mult sa provoace, apoi vru sa se dea jos din pat, insa se misca destul de lent*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 17, 2012 12:08 pm

*el a vazut zambetul ei care ii dadea de gandit serios putea sa fie un da sau chiar se mai gandea la el.a urmarit-o cu privirea cum se misca lent prin camera iar el s-a ridicat si a acceptat provocarea asa ca a urmat-o pe Jane.*
-Sper ca asta te va ajuta sa te gandesti mai bine.
*a adaugat el dupa ce s-a apropiat de ea si a inceput sa o sarute pasional lasandu-o pe spate,incolacindu-si bratele in jurul ei.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 17, 2012 12:12 pm

*chicoti usor atunci cand o lua in brate, insa apoi isi infasura usor bratele in jurul gatului sau, incercand cumva sa se agate de el; ii raspunse la sarut, insa apoi isi retrasele bratele, continuand sa-i vorbeasca*
- Nu m-ai convins inca...!
*ii raspunse amuzata, apoi se lasa usor in jos, iesind din bratele lui si fugi usor spre baie, unde dadu drumul la dus, stiind ca avea sa vina dupa ea*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 17, 2012 12:15 pm

*el a urmat-o pentru ca avea sa o faca avand in vedere ca era nebun dupa ea.ar fi facut orice pentru ea asa ca faptul ca a urmat-o era ceva previzibil.a intrat in baie si o gasi langa dus insa nu s-a apropiat foarte mult pentru ca stia ce avea sa urmeze,dar totusi nu il deranja asta,asa ca pana la urma s-a apropiat.*
-Si cum as putea sa te conving?
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 17, 2012 12:17 pm

*vazandu-l ca se apropie de ea puse dusul pe el=))))*
- Depinde ce esti dispus sa faci...
*ii raspunse ea intr-un final, lasand dusul de-o parte pentru moment, privindu-l amuzata*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 17, 2012 12:19 pm

* a fost udat precum se astepta dupa care s-a apropiat mai mult de ea.*
-In clipa asta sunt dispus sa fac cam orice pentru tine.Sunt nebun dupa tine si mereu am fost asa ca orice ai cere eu sunt dispus sa fac.
*a zis el dupa care si-a infasurat bratele in jurul ei si i-a zambit larg inainte sa ii sarute din nou buzele moi.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 17, 2012 12:22 pm

*ii raspunse din nou la sarut, infasurandu-si din nou usor bratele in jurul gatului sau; se retrase apoi doar putin, privindu-l zambitoare*
- Atunci poate ca am sa accept...
*ii zise incet, zambindu-i dulce, insa in scurt timp incepu un alt sarut, incepand sa-i ridice usor tricoul, dandu-i-l in scurt timp jos<3;Wink*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 17, 2012 12:25 pm

-Mi se pare mie sau atmosfera se incinge?
*a intrebat el vazand ca ea ii dadea jos tricoul si i-a raspuns la sarutul pe care ea il incepuse chiar intensificandu-l mai mult punand in acesta fiecare sentiment pe care il avea pentru ea.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 17, 2012 12:28 pm

*il musca usor de buza, tragand usor de aceasta, apoi se departa din nou doar putin de chipul lui*
- Nu ti se pare doar...
*ii raspunse din nou amuzata, incepand din nou un alt sarut, continuand sa-l lase fara haine, insa se misca destul de incet, vrand sa profite din plin de acele clipe<3*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 17, 2012 12:31 pm

*trebuia sa faca si el ceva pentru ca ramanea fara haine si ea era inca imbracata asa ca trebuia sa se revanseze.*
-Nu mi separe corect sa raman fara haine in timp ce tu esti inca imbracata.
*a zis el zambindu-i asa ca i-a scos usor rochia pe care o purta in care o imbracase chiar el cu o seara inainte.si-a coborat buzele pe gatul ei si a inceput sa-l sarute usor si delicat.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 17, 2012 12:34 pm

*isi musca usor buza atunci cand acesta incepu sa o sarute pe gat, inchizandu-si usor ochii, insa in scurt timp ii raspunse la randul ei*
- Iar mie nu mi se pare corect sa ma torturezi in halul asta...
*zise, din nou amuzata, simtind cum trupul ei este atacat de destul de multi fiori, insa nu-l opri inca=))*
Sus In jos
Oana

Oana


Mesaje : 292
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 17, 2012 12:37 pm

-Pai ce sa zic nu mi-am primit inca raspunsul clar la intrebare.
* a adaugat el dupa care a continuat sa o sarute pe gat revenind la buzele ei.o iubea atat de mult pe Jane orice partea a corpului ei i se parea speciala si ii placea sa simta u degetele sale finetea pielii ei.*
Sus In jos
Thea.
Admin
Thea.


Mesaje : 320
Data de inscriere : 26/09/2012

Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 17, 2012 12:40 pm

*iar atunci cand incepu un alt sarut, continua sa-i raspunda in acelasi mod in care o facuse si pana atunci; isi lasa insa in scurt timp mainile in jos, dandu-i boxerii jos, continuand sa-i raspunda inca la acel sarut patimas*
- Si nici nu o sa-l ai prea curand...
*ii raspunse ea intr-o mica pauza a acelui sarut, destul de soptit, mainile ei intorcandu-se sus, infasurandu-si usor bratele in jurul gatului sau*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Jane && Aleks<3   Jane && Aleks<3 - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Jane && Aleks<3
Sus 
Pagina 4 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: RPG :: PLAY-
Mergi direct la: